Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valamilyen nagyon...

Valaki valamilyen nagyon durva ilyeszto horror filmet tud?

Figyelt kérdés
pls
2013. máj. 24. 14:17
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
hat hidd el engem nem erdekel a magyarorszag,amikor voltam ott akkor is ott olyan hulye emberek voltak hogy na,lehet vannak kivetelek,nemismerlek tegedet hogy milyen vagy igazabol...de en megyarba nem megyek csak ha kiranduni meek :D
2013. máj. 24. 20:07
 22/36 anonim ***** válasza:

Magyarország nagybetű...


Mi lehet,hogy hülyék vagyunk,ti viszont tolvaj,sehonnai nép. Ha már itt tartunk.

2013. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

kit erdekel h nagy betu?? hm?

am nem vagyunk tolvajok,miert lennenk azok? en meg soha nem loptam senkitol,ertelmezd eloszor amit irsz es gondolkodj

2013. máj. 24. 20:21
 24/36 anonim ***** válasza:
60%

Hohó. :)

Én vagyok az, a negyedik válaszoló.


Na akkor megyek sorban.


'gyere a szemem elé és ott pofazzal csicska!! neten mindenki mer pofazni de ha uton talakoztok ott mar nem!'

Tudod kis barátom, ha mi találkoznánk, akkor megharaptatnám veled a padkát. :) Bennem rosszul tetted, hogy ezt az interneten kötekedő kis nyomorékot látod. A valóságban nagyon ritka, hogy így nekiesek valakinek, valóban, de ez azért van, mert nem ilyen primitív az ismeretségi köröm. Ha viszont valakivel bajom van, akkor annak megmondom a magamét, úgy ahogy neked is elmondtam, hogy mi a problémám. A stílusom azért ilyen, mert már abból fakad, hogy Te sem adtad meg a tiszteletet a kérdés feltételekor, akkor én miért adjam meg neked? Csak úgy odahánytál pár szót, és kész. Ha odamész egy társaságba, és ezt így benyögöd, ők is szánalmasnak fognak tartani. Ha szeretnéd, hogy idegenek segítsenek neked, amit ugyan miért tennének, ha ilyen tiszteletlenül teszed fel a kérdést? Ez olyan, mintha sz*rba sem vennél minket.


'szoval ennyi ;) nemtudom ki vagy de kb.olyan 10korul lehetsz'

Tyűha. :) És ezt miből konkludáltad? Ha tanították neked a gettós iskoládban, hogy hogyan kell szorozni, akkor tedd meg kettővel.

Ha megfigyeled mindkettőnk bunkó stílusát, nagyon jól megfigyelhető, hogy azért van egy generációs különbség kettőnk között. Én szégyellném magam, ha a helyedben lennék, mert olyan buta vagy... Csak azt szajkózod, hogy menjünk oda az utcán hozzád, és ott pofázzunk. Összesz*rnád magad, ha így lenne. És mivel nem kivitelezhető a személyes találkozás, ezért inkább jobb lenne, ha érvekkel győznél meg az igazadról.


sKillEr96


'sz*ros "szorakozasodbol", hogy masokbol igy gunyt uzol, arra kovetkeztetek, hogy vagy ertelmi fogyatekos, vagy 10 ev koruli vagy etnikai kisebbsegbeli (azaz ha nem ertened c*gany) vagy.'

Ez nem a szórakozásom, hanem elborzaszt. Egyáltalán nem űztem belőle gúnyt, mert akkor sokkal durvábban leszóltam volna és megalázóbban. Elszomorít, hogy ennyire nincsenek tisztában a mai fiatalok azzal, hogy mikor, milyen környezetben mit kell mondani. Te meg mit szólsz bele a dolgunkba, ha nem mondasz semmi olyat, amivel ütőképesen visszavágnál, csak ugyanolyan szánalmas szintű szavakat ideokádsz, mint a pajtásod. Mindketten saját magatokat megaláztátok.

Annyira ostoba vagy, nem vagy tisztában egy szellemi fogyatékos vagy egy cigány szellemi kvalitásaival. Ha ezek közül valamelyik lennék, akkor a ti szinteteken lennék, és olyanokat írnék. Nekem égne a pofám, ha ilyeneket írnék, amit ti büszkén felvállaltok.

Összegezve hozzászólásod nullértékű volt, tehát teljesen fölöslegesen nyitottad ki a szád, és tettél tanúbizonyságot arról, hogy a kis szlovák csimpánz szintjén állsz. Annyival támadsz, hogy szerinted fogyatékos vagyok vagy cigány? Hűha.

De kitérek a többi részére is a kommentednek, mert azok még ennél is nevetségesebbek voltak. :)


'Kerlek, hagyd beken a normalis embereket, akik feltesznek egy artatlan kerdest...'

Nem volt itt normális ember a 68%-os válaszolón kívül. Szóval a Te értékrendedben már az számít normális embernek, ha valaki egy primitív gyökér?


'ez itt ugyanis (ha nem jott volna le) egy kulturalt, normalis oldal,'

Ezzel is még jobban elhiteltelenítetted magad. Te azt nevezed kulturált oldalnak, ahol minden negyedik kérdés az Éjjel-nappal Budapestről szól? Vagy olyan evidens dolgokról, amikre nem tudnak rájönni a gondolkodni nem képes ostoba gyerekek? Amíg a ti korosztályotok van többségben, az az oldalnak a lassú pusztulásához vezet. Szóval nem érzem, hogy ez egy olyan nagyon kulturált oldal lenne.


Következő kommentből ki is derült, hogy mennyire sötét vagy szlovák. Rátámadsz arra, aki meg akart téged védeni? Ugyan szánalmas, semmitmondó dolgokkal dobálózott, de attól még melletted állt.

Milyen érvelés tőled, hogy pontokba szeded és visszamondod ugyanazt rá? :) Meg honnan tudod, hogy őt mennyien szeretik? Honnan tudod, hogy nincs élete? Nekem is van, néha ideülök, aztán el is megy tőle a kedvem, hogy mi lesz, ha ti felnőttök.


'Én speciel teljesen megértem,hogy kiborult a második válaszoló,holott elismerem lehet,hogy nem kellett volna ennyire nekedugrania :)'

Azért indítottam már ezzel, mert már magával a kérdéssel nagyon tiszteletlenül indított. Feljebb kifejtettem. :)


'na figyi ha beszolnak nekem nem hagyom magamat'

Mi az, hogy nem hagyod magad? Semmivel sem vágtál vissza! Saját magadat aláztad meg a válaszaiddal. Ez még rosszabb...


'figyi en utcan is visszamernek pofazni,eltanultam a tesomtol es o is idosebb nalam sokkal,kemenykedik velem es en is ugyanezt teszem vele....'

Mi nem a cigány tesód vagyunk. Ha velünk találkoznál, mi nem keménykednénk neked. Ha keménykednél, nekünk jönnél, akkor kis idő múlva a véredben fuldokolnál. Ugyan csak szájalásnak hangzik így az interneten keresztül, de ahogy a 68%-os válaszoló is rávilágított érezned kéne azt a hatalmas különbséget, hogy nem mernél hozzánk sem szólni, nem hogy visszapofázni vagy esetleg nekünk jönni. Egyszerűen annyira abszurd dolog, amit mondasz, nem létezne ez a szituáció a valóságban. Hamar összeverve találnád magad. Nálunk amúgy sem szeretik a fajtádat. Egyébként eddig nem volt tapasztalatom egy szlovákkal sem, de most már értem, hogy miért gyűlölnek titeket. Szánalmas, primitív parasztok vagytok.


'mert te egy bekepzelt kenyes-kocsog magyar vagy,aki egy akkora hogy a inteligencia szintje olyan h meg a kacsanak is jobb xD'

Ẹjha, ez volt eddig a legütősebb érved. :) Már miért lenne kényes, beképzelt meg hülye? Te mégis mi alapján mondod ezeket? Csak úgy nekivágod ezeket a jelzőket semmilyen indok nélkül. Nincs jogod bírálni így, főleg, hogy annyira alsóbbrendű vagy nála. Nevetséges ahogy vergődsz.


'szval gyere nyugodtan uton ugy is merek kemenykedni,varlak,legyel nagyobb nyugodtan...igy is ugy is es elettelen kis ge**i maradsz nyomorult elettel'

Milyen nagyfiú vagy. :) Feljebb beszéltem már erről...


'mikor voltam ott akkor is ott olyan hulye emberek voltak hogy na,lehet vannak kivetelek'

Ezt Te mondod? Asszed Te okos vagy b*szd meg? Fröcsögnek belőled a szánalmas csúnya szavak minden tartalom nélkül, csak úgy hozzánk vágsz dolgokat a semmiből, nem válaszolsz semelyik kérdésünkre, érvünkre... Elég görbe tükröt állíthattál a szemed elé, mert nálad nem találkoztam még ostobább emberrel, csak kb. ugyanilyen hülyével itt az oldalon, lehet, hogy az is Te voltál.


'kit erdekel h nagy betu?? hm?'

Látod, megint az illem... Ha beszéled a mi szépséges nyelvünket, akkor már annyival tartozol, hogy Magyarországot nagy betűvel írod. Ha ennyire semmibe veszel minket, akkor mi a faszt keresel itt? Ne számíts segítségre, ha utálsz minket! Vagy a többi gyökér szlovák nem ismer 'ilyeszto' horrorfilmeket? Egyáltalán minek beszélsz magyarul? Nem érdemled meg ezt, hogy ismerheted, ha ennyire nem tudod használni sem, csak pár nagyon gyenge káromkodást megtanultál, amivel menő lehetsz az utcán, ha visszapofázol valamelyik másik nyomoréknak.


'ertelmezd eloszor amit irsz es gondolkodj'

Ezt Te mondod??? Semelyik felvetésünkre sem válaszoltál. Nem tudsz felemelkedni egy szintre, hogy vitába lépj. Csak dobálod az üres szavakat onnan alulról. Ő gondolkodott, azért írta, amit írt.

2013. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
65%
Remélem el tudod olvasni, amit írtam. Minél hamarabb válaszolj rá. :)
2013. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

te ne oktassál ki,és én nem nézem az éjjel nappal-t.mert nem szeretem iket,és ha nem lenne tesóm akkor nembeszélnék igy+van egy osztálytársam aki mindenkibe belekot...és én nem vagyok flegma visszaszologato csak aki velem ;)

és mindenki más szemmel lássa Magyarországot (kedvedert nagybetuvel irom) ellaknák ott,de minek? Szlovákiában szulettem ezt szoktam meg.....es a szlovakok nem hülyék,szoval te se ne mond le a szlovákokat,és a tesomat se ne cigányozd le!!! és én nem vagyok buta,miert is lennek az?? hm? jótanuló vagyok,igaz most romlottam kicsit már,de buta nem vagyok!!!!! és tudd h én az élettemmel már tudom h mit akarok kezdeni,h mi leszek ha felnovok xD

szval roviden ennyi,bocs h kesőbb irtam vissza,és akkor tőled is bocsanatot kérek a primitiv viselkedésemmel ;)

2013. máj. 25. 07:43
 27/36 anonim ***** válasza:

Nah,akkor kicsit higgadtabb fejjel írok most választ,talán megérted :)


Kérdező,a baj az,hogy nem is érted,amit mondunk,nem érted,hova akarunk kilyukadni. Nyilvánvalóan nem a tanulmányi eredményedet kritizáltuk,amikor azt mondtuk,hogy buta vagy. Nem tudod felfogni,hogy az írásod borzalmas,a stílusod pedig undorító?


Egyébként a hülyézést Te vetted elő. Én azt mondtam,hogy ti tolvajok vagytok,nem hülyék-és gondolom nem esett le,hogy ezt mire értettem. Nem ártana ismerni a történelmet,vagy a törikönyvet,ha úgyis annyira jó tanuló vagy. Bár lehet az amiről beszélek,nálatok "dicső hazaszerzés" címszó alatt szerepel.


Egyébként rávilágítanék,hogy helyesírás terén sehol nem vagy:


"és mindenki más szemmel lássa Magyarországot (kedvedert nagybetuvel irom) ellaknák ott,de minek?"


Látja és nem lássa. Ellaknék és nem ellaknák.


"szoval te se ne mond le a szlovákokat"


Én nem mondok le semmiről. Olyat pedig nem mondanak a magyar nyelvben,hogy "te se ne".



Utoljára elmondom,hogy mit szeretnék:olvasd VÉGIG a válaszomat és próbáld meg végiggondolni,ne rögtön káromkodni. Ha megérted örülök,ha nem,akkor sem tudok mit csinálni.

2013. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Huh, Te még annál is ostobább vagy, mint amire számítottam.


'te ne oktassál ki,és én nem nézem az éjjel nappal-t.'

Ki a faszom mondta, hogy nézed az Éjjel-nappal Budapestet? És miért ne oktassalak ki, ha egy kis neveletlen senki vagy, aki nincs tisztában semmilyen etikettszabállyal? Tudod, ebben a helyzetben neked kussolnod kellett volna, azzal, hogy tagadod, amit mondunk, de még csak érveket sem hozol fel, nem vesz téged komolyan senki.


'mert nem szeretem iket,és ha nem lenne tesóm akkor nembeszélnék igy+van egy osztálytársam aki mindenkibe belekot...és én nem vagyok flegma visszaszologato csak aki velem ;)'

Mi az az 'iket'? Te nevezed magad intelligensek??? Befolyásolható vagy mindenki által, eltanulod a paraszt testvéred viselkedését, és Te hiszed magad okosnak? Még csak 'visszaszologato' sem vagy, mert nem tudsz mit mondani, üres dolgokkal dobálózol. Nagyon kemény gyerek lehetsz, ha ebből áll a Te keménykedésed.


'és mindenki más szemmel lássa Magyarországot (kedvedert nagybetuvel irom) ellaknák ott,de minek? Szlovákiában szulettem ezt szoktam meg.....'

Ki mondta, hogy költözz Magyarországra? Senki! Mẩradj ott a többi pronyó tolvajjal.


'es a szlovakok nem hülyék,szoval te se ne mond le a szlovákokat,és a tesomat se ne cigányozd le!!!'

Ha olyan okosak volnának, akkor nem pár éve lenne 'országuk'. Amúgy meg most Te képviseled itt Szlovákiát, és Te ritka nagy gyökér vagy, szóval még jobban lerontod a bennem kialakult képet róluk. A tesód meg ha tényleg így beszél, akkor nyugodtan lecigányozhatom, mert azok ilyenek nálunk a nyóckerben. Ha mégis ideköltöznél, akkor ajánlom ezt a kerületet, biztos jól kijöttök majd.


'és én nem vagyok buta,miert is lennek az?? hm? jótanuló vagyok,igaz most romlottam kicsit már,de buta nem vagyok!!!!!'

Te, az iskolai osztályzatod semmit sem jelent. Nem abban mérik a műveltséget. A szavaid elárulták, hogy mennyire buta vagy. Én is csúnyán beszélek, de azért láthatnád, hogy van az én és a Te írásod között különbség. És ne kérdezgesd, hogy miért vagy buta, mert már leírtam. Itt mondtad a másik válaszolónak, hogy előbb olvassa el és gondolkodjon, mielőtt válaszol neked, de pont Te nem csinálod ezt!


'és tudd h én az élettemmel már tudom h mit akarok kezdeni,h mi leszek ha felnovok xD'

És akkor mi van? Kit érdekel? Semmit sem tudsz az életről. Az egy dolog, hogy mit szeretnél. Nem is értem, hogy mit vágsz fel ezzel. Volt millió elképzelésem, hogy mi szeretnék lenni, ha nagy leszek. Ez nem valami nagy érdem, hogy mindössze ennyit tudsz felmutatni. Ha ilyen kulturálatlan ostoba ember maradsz, akkor hidd el, nem fogsz Te így nevetni, ha felnősz. Főleg ha ekkora nagy tahó vagy, akkor még csak barátaid sem lesznek, barátnőd sem, magányosan fogsz megdögleni. És ráadásul nem is olyan sokára, mert ha ezt nem tudtad volna, csak kapcsolatokkal juthatsz valamire az életben, szóval szar lesz neked majd az utcán fetrengeni a hányásodban, és mielőtt majd akkor meghalsz, jusson eszedbe, hogy most basztad el az életedet, amikor ilyen fiatal voltál, ezzel alapoztad meg.


'szval roviden ennyi,bocs h kesőbb irtam vissza,és akkor tőled is bocsanatot kérek a primitiv viselkedésemmel ;)'

Milyen kedves tőled. :)


Jah és arra kérlek, hogy válaszoljál már végre arra, amit írtunk. Semmire sem válaszoltál, hanem kreáltál olyanokat a semmiből, amiket senki sem kérdezett, vagy csak szimplán benyögtél pár csúnya szót.

2013. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
en megertem,tudod ott magyarban mas a tajszo,gyere el es hallgasd meg hogy itt hogy beszelnek es rajosz hogy itt mashogy ejtik ki a szavakat
2013. máj. 25. 15:09
 30/36 A kérdező kommentje:

elhiszed amit irsz hogy nem erdekel?? le**rlak tegedet magosrol...

Mẩradj ott a többi pronyó tolvajjal. -poronyo tolvajok nem vagyunk,hamarabb ti ratok lehetne mondani

es tudod sok a baratom/baratnom sokan keresik a tarsasagomat,sokan akarnak velem lenni,es aki ismer megmondja h nem vagyok taho bu*ko....

es ne hasonlisd ossze az irasunkat,mert Szlovakiaban mashogy megy a tajszo kislanyom

tudom hogy nemerted mert nehez a felfogasod,es mindet elolvasok amit irsz,legalabb feldobta megjobban a napomat..

es lass csodat nagykoromra is sok lesz a baratom/nom...xD

es annyira de annyira nem erdekel hogy mit irsz,egyik fulemen be a masikon ki...madari su ti kok*ti aj id*oti-tudom h nemerted de nem is erdekel az,szanalamas vagy inakbb te iq-hianyos bu*i

sztem senkise kivancsi rad itt,szoval oktasd ki az anyadot vagy a barataidat

es latom a csaladod szep fiut neveltek beloled,aki egy ge**i lada tolvaj....

naggyabol ennyi,,vege a mesemnek csaoo

2013. máj. 25. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!