Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valamilyen nagyon...

Valaki valamilyen nagyon durva ilyeszto horror filmet tud?

Figyelt kérdés
pls
2013. máj. 24. 14:17
1 2 3 4
 11/36 sKillEr96 ***** válasza:
70%
nem nekd irtam, bakker, hanem aki beszolt neked... LOL :D
2013. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 sKillEr96 ***** válasza:
marmint a 4-esnek xD nem neked, kedves Kerdezo! bocsnat, ha felreertetted!
2013. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
jhaj akkor en is bocsi...es koszi :) :D
2013. máj. 24. 17:51
 14/36 anonim ***** válasza:

Kérdező


A kérdést naponta felteszik,sokszor hasonló szintű helyesírással. Én speciel teljesen megértem,hogy kiborult a második válaszoló,holott elismerem lehet,hogy nem kellett volna ennyire nekedugrania :)


Viszont.


"és szted kitérdekel amit most irtál hm?? ;) tudod nem magyar vagyok szoval ne szóljál semmit+nem magyar a billentyum...es jobban inkább szlovákul tudok irni te köcsög..valami nem teccik okcsá ;)"


Hasonlítsd már össze az Ő írását a Tiéddel! Meg az egész stílusát. Az ilyen írások láttán kinyílik a bicska az ember zsebében. Hogy jössz Te ahhoz,hogy XY évesen ilyen stílusban mocskolódj valakinek interneten keresztül?(Hozzátenném,hogy írtál nekem privátot egy film kapcsán -amire a hasonló jellegű helyesírás miatt nem is válaszoltam- és megírtad hány éves vagy,de inkább nem tenném ki ide. Úgyis sejthető).


Egyébként szép,hogy magyarul írni rendesen nem tudsz,de a köcsögözés az perfektül megy...


sKillEr96


Fogjatok kezet a kérdezővel. Melléállsz,erre nem tudja értelmezni a kérdésedet és azt hiszi neki szóltál be. Ezek után láthatod milyen 'okos'.


Azért hogy ne csak a kötekedőt lásd bennem,pár filmcím:


Chichibu Demon

Carved

Átok

Ringu

Kansen


És légyszíves ha lehet akkor inkább próbáld átgondolni azt,amit írtam és nem rögtön ugyanazzal a köcsögözéssel illetni engem is.

2013. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
na figyi ha beszolnak nekem nem hagyom magamat,s te meg ahhoz a masik partjat fogod szóval ennyi reszemrol...es en nemcsak interneten nagy a pofam aki nekem be szol hanem kint is szoval te se ne szolj semmit,es sztem ha neked beszolnanak akk te is megvedened magadat!!!!!!!!
2013. máj. 24. 19:14
 16/36 anonim ***** válasza:

"s te meg ahhoz a masik partjat fogod"


Ebből most nem sokat értettem. Én mihez? Mivan?

Egyébként nem fogom különösebben a pártját,én a stílusodat kifogásolom.


"te se ne szolj semmit"


De szólok,mert kicsit idősebb vagyok és biztos lehetsz benne,hogy ha szembejönnél velem az utcán tuti,hogy nem keménykednél. És ezt most nem "keménykedésből" mondom :)


"es sztem ha neked beszolnanak akk te is megvedened magadat!!!!!!"


Ez így van,ezzel nem is kötekedtem. Nem azzal volt a baj,hogy "megvédted" magad,hanem azzal,AHOGY megvédted magad. Ha értelmes ember képét akarod festeni,akkor normális érvekkel vágsz vissza és nem káromkodással.


Ha beszólnak,akkor kulturáltan kell visszaírni,különben senki nem fog komolyan venni. Akkor is kulturáltan kell írni,ha a másik káromkodik esetleg.

2013. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
figyi en utcan is visszamernek pofazni,eltanultam a tesomtol es o is idosebb nalam sokkal,kemenykedik velem es en is ugyanezt teszem vele....es vmeik nap nekem jott egy gyerek es en hagytam csak nevettem rajta... akkor gyere elottem utcan....
2013. máj. 24. 19:27
 18/36 anonim ***** válasza:

Igen? Csakhogy nem mindegy,hogy kivel keménykedsz,öcsi,nem érted?! A testvéred az a testvéred,de ha egy nálad 2-3 fejjel nagyobb emberrel keménykedsz az úgy lecsap,hogy ottmaradsz. Aztán sokra mész a nagy száddal.


"es vmeik nap nekem jott egy gyerek es en hagytam csak nevettem rajta"


Egy GYEREK. Nem érzed a különbséget? Nem mindegy,hogy egy nálad max 1-2 évvel idősebbel vagy veled egykorúval keménykedsz,vagy egy 30-40 évessel. Még mindig nem érted?


Mellesleg jó lenne,ha végig is olvasnád a válaszaimat. De látszik,hogy sík hülye vagy,egy majom gyorsabban megért valamit,mint Te.


Tudod mit? Sok sikert az élethez,kedves szlovák barátom! Aztán majd keménykedj a kisebbségi hordával,ha veled szembe mennek az utcán.(Mellesleg ugyanúgy írsz,mint ahogy ők beszélnek...inkább maradj a szlováknál,az való neked).

2013. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

az a gyerek velem egykor..es maradok is szlovak mert te egy bekepzelt kenyes-kocsog magyar vagy,aki egy akkora hogy a inteligencia szintje olyan h meg a kacsanak is jobb xD

szval gyere nyugodtan uton ugy is merek kemenykedni,varlak,legyel nagyobb nyugodtan...igy is ugy is es elettelen kis ge**i maradsz nyomorult elettel

2013. máj. 24. 19:45
 20/36 anonim ***** válasza:

Akkor gyere Te,ha ennyire akarod a bajt. Majd pont miattad fogok fáradni,mi? :) Hogyne. Én nyugodtan megvárlak,jöhetsz.


Egyébként nem vagy magyar,de magyarul ugatsz le minket? Szép. Tudod a magyar ember általában nem elkényeztetett,hanem gürizik egész nap,hogy legyen miből megélni. Erről egy magadfajta taknyosnak fogalma sem lehet,hogy milyen. Kis takonypócka :)

2013. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!