Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mint ahogy a Kontrollban is...

Mint ahogy a Kontrollban is többször történt, úgy szokott e a valóságban is történni olyan, hogy valakit a Metrósínbe belelöknek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, viszont a kamera rögzíti, szóval nem gyakori, mert szinte biztos a lebukás.
2013. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Akad erre példa, bár most nem csak a Magyar metró vonalakat kell nézni hanem az összeset ami előfordul a világban.

Akad ilyen de mindenhol van kamera, és egy biztonsági személyzet az állomáson, aki azonnal tud ugrani ha baj van.

Plusz egy vészjelző berendezés is ami megállítja a metrót.

Néhány éve voltam Pesten a metrónál azt hiszem a 3 as vonalon és láttam már hogy két fiatal ökörködött a peronon a másik oldalon és az egyik be esett a sínek közé. És egyből ment a segítség nyújtás, plusz az ott tartózkodó biztonsági őr, egyből beszólt rádión hogy állítsák meg a metrót. Mert az illető aki be esett eszméletét vesztette és a síneket is áramtalanították. Az volt a szerencse hogy akkor már ritkább volt a metrójárat, így gyors kiszedték majd ment minden tovább, de az aki miatt véletlen bele esett elég komoly fegyelmije lehetett, mert a rendőrök e is vitték, meg utána pár nappal később rákérdeztem az ottani biztonsági emberre aki ott volt, és ő mondta hogy lesz tárgyalás, de többet nem tud, és hogy elég nagy bajban van az illető aki miatt ez történt, mert a forgalmat is akadályozta ezzel és nem csak emberi életet veszélyeztetett.

De így ennyit tudok hirtelen.

2013. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!