Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó brit,...

Tudnátok ajánlani jó brit, vagy ha nincs brit ötlet, akkor egyéb nemzetiségű sorozatokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban tehát brit sorozatok érdekelnének de jöhet minden ami szerinted jó.

A kategória mindegy.

Viszont, hogy ha lehet, eredeti nyelven és felirattal nézném de a szinkron sem probléma. Tehát ami fontos, hogy elérhető legyen hozzá felirat vagy szinkron ha muszáj.


Javasolj bármit. Az ne zavarjon, hogy esetleg már láthattam. Lehet, hogy már el is felejtettem és jó lesz újra nézni.



2013. jún. 1. 19:47
 1/4 Victory1995 ***** válasza:

Angolkák. Azon én néha behaltam

True Blood. Ez amerikai de nekem nagyon tetszet

Family Guy. A legjobb mese vígjáték abszolút kedvenc.

Heroes. Fú ez is jó.

A comedyn van sok jó. A száműzve indiába aszem ez a címe.

2013. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Family Guy-t csípem de hangulat függő. Viszont a Simpson család bármikor jöhet.

Az angolkákat ha elkapom (vagy inkább elkaptam mert nem hiszem, hogy most adják valahol), akkor megnéztem, de nem hiszem, hogy a tévén kívül is megnézném.

Viszont a Heroes-ból csak az első évadot láttam még annak idején a tévében. Asszem újból belekezdek. Köszi.


A Comedy színvonala szerintem az utóbbi néhány hónapban hááááát...

A magyar címe A számkiszervezett. Ez is elég jó.

2013. jún. 1. 21:10
 3/4 Victory1995 ***** válasza:

Am az IMDB-n Pontozás szerint sorba vannak rakva a legjobb filmek. Persze mindenkinek más az ízlése így nem biztos hogy az első filmek tetszeni fognak. Azokat én se nagyon bírom. De ha van időd itt bírsz keresgélni.

[link]

2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2013. jún. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!