Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz fent a vámpírnaplók...

Mikor lesz fent a vámpírnaplók 3. évada magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója vagyok a sorozatnak és több oldalon is láttam a 2012-es bejegyzéseket hogy 2012 június 27-28-ra fent lesz de még mindig nem találom sehol szinkronosan és felirattal nem ugyan olyan.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 2. 13:38
 1/6 FannaL ***** válasza:
Felirattal sokkal jobb JoMo akcentusa utánozhatatlan és Damon vicceinél nem tudták eddig sem visszaadni az igazi poénos hangejtést(vagy minek nevezik azt). Egyébként ahogy most állunk soha. Cool-on meg a Prizmán megy 1-2 évad, de nincs nézettsége, emiatt nem adják.
2013. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem de én szinkronnal szeretném és arra lennék kíváncsi hogy ha van akkor hol ha nincs mikor lesz
2013. jún. 3. 13:08
 3/6 FannaL ***** válasza:
Nincs még, és ahogy mondtam talán nem is lesz. Az indokot is megírtam, hogy miért. Mert nincs nézettsége. És ha netán lesz is, az még nincs bejelentve.
2013. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FannaL ***** válasza:
Nos a Vampire-d.net ezt írta ma reggel: Egy bizonyos forrás szerint július 23-án érkezik az RTL Klubra a sorozat 3. évada, magyarul. Bár nekem vannak kétségeim efelől, mert régebben azt mondták, hogy ha jön is, nem az RTL-re, hanem egy leánycsatornájára (Cool, Prizma...).
2013. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az jó köszi tényleg sokat jelent
2013. jún. 5. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha le is adják valaha magyar szinkronnal, nem lesz akkora nézettsége, mivel mindenki, aki meg akarta nézni, megnézte angolul. Akár felirattal, akár felirat nélkül.
2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!