Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a Star Wars...

Szerintetek ki a Star Wars történetének legerősebb erőhasználója?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 23:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hát jah :( Kíváncsi lettem volna mit ér el ha nem lesz belőle gép :D
2014. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint, az előző előtti.

Ha nem lesz gép?

Akkor valószínűleg a bosszúvágya nem árnyékolta volna be a hatalomvágyát, és jobb vívó lett volna. Elsajátította volna az erő villámok elnyelésének és szórásának technikáját, és megölte volna Darth Sidiust, és ő maga lett volna a császár. Végzett volna fiával és lányával, és saját tanítványa lett volna, olyan, aki úgy-szint sith nagyúr köpenyére pályázik. A Jedik utolsó reményei kialudtak volna, a sithek elérték volna az abszolút uralmat(természetesen nem örökre).

Ez az én elképzelésem :)

2014. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Arragorn válasza:
45%

jedi Sith


Yoda Sidius

Windu vader

quigon Dooku

Obi-wan Revan

anakin malgus

Luke Malak

2015. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Süle Dominik ***** válasza:

Passz. A kérdésre konkrét válasz nincsen gondolom mindenkinek más harcos a legerősebb. De ha választani kéne akkor szerintem Sithek közül:Darth Sidious,Darth Bane,Darth Vader voltak a legerősebbek szerintem

A sithek közül. Jedik közül:Obi Wan,Yoda mester,Mace Windu

2015. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Darth Vitiate legyőzhetetlen volt.

+Darth Bane, Revan.

ÉS ZAYNE CARRICK XDDDD

2015. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Na. Hol is kezdjem Darth Bane Revantól,Daitzutól,Andendutól tanult és ő egészen addig vitte a lélek átvitelt ameddig birta szóval plaguise vagy sidiusnál halt meg. Ezzel egy pár sith kilőve mert az mind Bane volt. Hogy Sidius hogy irtotta ki a jediket azt tudjuk hogy történt klón hadsereg. Níhilus és Sion ketten végeztek dupla annyi jedivel. Revan ültette a bogarat Bane fülébe hogy kettőnek kell lennie. Bane tanult a legtöbbet és elsajátította amit tudott. Hogy plaugise halála után meghalt volna lehet mert őt álmába ölték meg.

Vader egy karizmatikus alak de nem hajtotta a becsvágy a szitek legnagyobb ereje. Szerintem Bane a legtudatosabb Nihilus a legerősebb de ezek az ős sith-ek amint irják is hogy az ős sith-ek sok tudást a sirba vittek. Ha esetleg valamelyik megálapitásom rossz válaszaitokat várom

2016. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyébként valamit elmond a Jedikről, hogy ugye a filmekben a legerősebb jediket láthatjuk ugye majdnem, míg sithekből egyetlenegy nagyobb erőhasználó sincs sidouson kívül, és mégis, még egy átlagos sith, Darth Maul is megölt egy jedi mestert, és kiírtották a jediket igaz egy tökéletes tervvel.
2016. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

:D én vagyok az, aki az előző oldalon azt a regényt írta.

Helyesbítenék. Darth Bane tényleg elsajátította a lélekátvitel technikáját, de amikor átszállt Zannah-ba - gondolom mert már kifáradt, s a csaj sem volt semmi - elvesztette a 'belső küzdelmet', és véglegesen meghalt. Szóval őt le kell írni annál a momentumnál a palettáról, mert nem csak meghalt, hanem teljesen megsemmisült, az úgy nevezett semmiben ragadt az örökkévalóságig.

2016. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Qui-Gon. Ha jól tudom a Sihtek bosszúja forgatókönyvében Yoda a legnagyob mesternek nevezi.
2016. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azért Qui Gont elég merész legerősebbnek nevezni, ő jött rá, hogy hogy kell megőrizni a tudatot a halál után, de ennyi. Erős jedi mester volt, de egy Sith tanítvány, Darth Maul simán megölte, pedig Darth Maulnál vannak sokkal erősebb sithek is, jedik is. Egyértelműen Vitiatenál vagy Nihilusnál dőlik el ez a harc, ha Canont nézzük, akkor vagy Bane, vagy Yoda.
2016. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!