Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti, hogy hallottátok, lesz...

Ti, hogy hallottátok, lesz Jóbarátok mozifilm vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár én olyat hallottam, hogy pár szereplő fog csinálni egy filmet.
2013. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
két három éve is felütötte a fejét a hír h lesz folytatás csak ugye a sztárocskák nem válalták el mert nem kaptak volna elég fizetést egy mozifilmért.pedig szerintem talamas sikert hozna.olyan lenne mint ha a Guns n Roses újra összeálna a régi felállással és kiadna egy albumot.Felrobbanna a Világ!furák az emberek h a siker mennyi dolgot megváltoztat az eberekbe kár érte!
2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz film. Szerintem jobb is, csak elrontotta volna. A Jóbarátok már egy lezárt, világsikerű sorozat, aminek lassan 10 éve vége. Nem értem, mit akartak még kihozni belőle, ezt nem lehet folytatni, csak elrontották volna. Még jó, hogy volt annyi eszük, hogy elutasítsák/lefújják a forgatást. Oké, sokan szeretik a sorozatot (többek közt én is egy nagy rajongó vagyok), és biztosan szerették volna, ha még többet láthatnak belőlük, de én úgy gondolom, hogy jobb így. Tudni kell hol kell megállni.
2013. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!