Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Holnap osztálykirándulás...

Holnap osztálykirándulás lesz, faházakban, horror filmeket akarunk nézni. Nagyon beszaratósokat tudtok ajánlani? 15évesek vagyunk

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 14:58
 1/9 soltiandras válasza:
100%

Az ördög benned lakozik


De attól tényleg beszartok.

2013. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 soltiandras válasza:
100%

Ja, és


Ideglelés Csernobilban

2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Halálos kitérő, de az inkább csak csúnya, nem olyan ijesztő, Ideglelés Csernobilban,

És most a best:

Halálos hallgatás (ijesztő babák, nagyon jó!)

A rettegés háza (jó pasi, ijesztő kislány)

Motel 3 (nem ijesztő, de véres és durva, az elején kicsit uncsi

2013. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Boncasztal

http://www.youtube.com/watch?v=28Gid5Fkgww

elvileg csak thriller de vannak benne elég durva részek, és szerintem elég ütősre sikeredett

2013. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Halálos hallgatás tényleg durva :s Mondjuk nálam még mindig az Átok a legfélelmetesebb film amit valaha láttam, teljesen kész voltam tőle...


Aki bújt, aki nem - ezt ugyan nem láttam, de azt mondják,elég félelmetes


Ördögűző - annyit hallottam már, hogy mennyire durva, hogy még nem mertem megnézni :)


Vannak a "klasszikusok", mint a Kör, a Kedvencek temetője vagy a Rémálom az Elm utcában. 15 évesen ezek nálam kiverték a biztosítékot simán :)

2013. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Halálos hallgatást végigröhögtem. Egyáltalán nem ijesztő, ne is nézd meg, nem éri meg.
2013. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 1408 jó lesz. :) Nem horror, de szerintem erre illik a legjobban a filmek közül a 'beszaratós' jelző. Érdemes megnézni, ajánlom.


Viszont van egy másik kategória, ami a nyomasztó légköre, gondolatai miatt félelmetes. Dead End például.

2013. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még. Azt is hozzátenném, hogy amiket ajánlottak eddig, azok közül egyik sem félelmetes... Főleg nem társasággal. Ideglelés Csernobilban, meg ilyenek... Ugyan már. Az Átokról meg csak a japán változatról hallottam jót, szóval az amerikait meg se próbáljátok.
2013. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen horror filmeket néztetek az osztálykiránduláson, kérdező? Mennyire ijedtetek meg tőlük?
2020. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!