Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó angolul tudó lefordí...

Valami jó angolul tudó lefordítaná nekem hogy itt miről beszélnek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=8-aauNRK5FM

köszönööm :))


2013. jún. 7. 20:49
 1/2 SteffiBabu ***** válasza:

1. kérdés: arról kérdezik, hogy a Magic Mike a nőknek is és a férfiaknak is tetszeni fog-e? Erre azt mondja, hogy a nőknek mindenképp, mert sok szexi színész vetkőzik benne (Joe-t és Matthew-t említi pl.ként) a pasikat azért fogja érdekelni, mert humoros, meg olyasmi, mint a "Szombat esti láz" ( szerintem itt a filmre gondolhat)és még, hogy biztos tetszeni fog nekik az egyszem női szereplő.

2. nem igazán értem sajnos

3. (ezt sem teljesen értem) Matthew-ről van szó, és egy jelenetről. Erre Matt mondja, hogy igen, ő tanúja volt, mert mind a színpadon voltak akkor, és hogy egy csodálatos pillanat volt. Ez része a valóságnak, stb.

4. kérdés: a partnered Simon látta-e a filmet (ugye ő meleg, és együtt él szerelmével,és gyerekeik is vannak) azt válaszolja, hogy igen, és hogy szerinte élvezte. Aztán a gyerekeire kérdeznek rá, erre azt válaszolja, hogy nekik most még nem mutatná meg.

Utolsó kérdés: Rákérdez, hogy elvállalná-e a Szürke 50 árnyalatában Christian Grey szerepét? Azt mondja el kell olvasnia még a könyvet, de hogy ez egy izgalmas történet, és most mindenki nagyon rá van kattanva, ezért muszáj lesz belenéznie.


remélem tudtam segíteni, ne haragudj, ha valamit rosszul fordítottam, ez nagyjából a lényege.

2013. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!! :)
2013. jún. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!