Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi valaki a Trónok Harcát?...

Nézi valaki a Trónok Harcát? Érdemes elkezdeni nézni?

Figyelt kérdés
Először is sorry a kategóriáért :), nem vagyok egy nagy sorozat fan, de erre azt mondták, hogy egész jó. Mostanában Hannibal-t, Revolution-t, meg a Bates Motel-t néztem, de kettő utóbbi első season-jének vége :(.
2013. jún. 8. 01:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
Huu American Horror Story <3 <3 Imádom!!!
2013. jún. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes de hát te tudod mit szeretsz. Én már az ismertető elolvasása után tudom, hogy kell-e nekem vagy nem. Hannibalt, Revolutiont nézek, bár utóbbi semmi extra mégis ottragadtam. A Trónok harcát elolvastam ismertetőben, nem fogott meg, mások meg azt mondták folyton cserélődnek a karakterek, mindeki meghal és folyton háború van. Nekem ez elég értelmetlen öldöklésnek tűnik. De hát ha valaki ezt szereti akkor ezt szereti. Csak te tudod eldönteni.
2013. jún. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Az elején az első pár részt megnéztem, de bealudtam, mert kb. barátokközt szintű gagyiság!


A Spartacus is visszaesett már a vége felé, de még az utolsó évadjával sem lehet összemérni a trónokat. Max. a hős legendájával egyszintű alpáriság.

2013. jún. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

"Az elején az első pár részt megnéztem, de bealudtam, mert kb. barátokközt szintű gagyiság!"


Ez a sorozat nem gagyi, csak nem óvodásoknak készült. Kell a megértéséhez némi intelligencia.

2013. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Hatalmas sz@rkavarások vannak benne, óriási párbeszédek, érdekfeszítő motivációk. Sok pólusú a világ, rengeteg hatalmi érdek van benne, rengeteg a sérelem is korábbról, és mindennapos benne az árulás, megtévesztés, átverés.

Jelen van benne a becsület, a jellem, de ugyanakkor itt a történet nem a régi bevett klisé szerint megy, hogy a jó az mindig győzedelmeskedik meg stb. A jóság, a becsület, az irgalmasság itt bizony gyengeség, és hosszú távon bukáshoz vezet elkerülhetetlenül. De a rosszak sem sérthetetlenek, nekik is be-becsúszik egy egy igen komoly pofon. Rengeteg karakter van, akit nehéz besorolni a pozitív vagy negatív kategóriába. A legtöbb pozitív karakternek is van olyan bűne, visszataszító tulajdonsága ami miatt elítélhető, és fordítva, a negatív karakterekkel (azért nem mindegyikkel) is együtt lehet érezni, mert megcsillantja jó oldalát is, vagy egyszerűen már aránytalanul nagyot szív ahhoz képest amennyire ő maga rossz.

Gyönyörű a látványvilág, gyakran vannak benne váratlan fordulatok, amik teljesen új irányba viszik a történéseket. Sok külön szálon zajlanak az események, és közvetve mind hatással van a többire. Egy igen kaotikus világban játszódik a történet a hatalomért, az érvényesülésért.

A 3. évad nekem egy kicsit csalódás az előző kettőhöz képest, de amúgy nagyon imádom ezt a sorozatot.

2013. jún. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kendőzetlenül megjelenik benne az erotika is, amit igen szórakoztatóan adnak elő. A homoszexualitást kihagyhatnák mondjuk belőle, igaz, hála az égnek ebből azért nem volt sok belőle.

Aki megnézi az számítson nagyon brutális, horrorba illő jelenetekre is.

2013. jún. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!