Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók: Mit gondolsz...

Vámpírnaplók: Mit gondolsz arról hogy Kethrin ember lett?

Figyelt kérdés

(Ketrin)? bocsánat nem tudom hogy kell írni pontosan a nevét..

mit szólsz hozzá?

szerintem mostantól már nem lesz annyira nagy pofája :D



2013. jún. 10. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kíváncsi vagyok mi lesz ebből, biztos oltári dühös lesz az elején. Aztán rájön, hogy semekkora ereje nincs a többiekhez képest, úgyhogy lehet szépen csendben elsunnyog. Még az is lehet, hogy megbarátkozik az emberléttel. Tényleg, amúgy ő már soha nem lehet vámpír/hibrid, akármi? Katherine-nek írják amúgy. :)
2013. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én sajnálom.Ő az egyik kedvenc szereplőm,nagyon feltudta pörgetni az eseményeket.Jobban bírom,mint Elenát,mert ő tökösebb.Szerintem mindent el fog követni,hogy újra vámpír legyen.
2013. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

SPOILER:

Julie azt mondta hogy kethrine-nek megkell védetnie magát,mert ugye emberként semmi ereje.

Szerintem trükkel vagy alkuval rávesz valami vámpírt hogy védje meg őt,vagy nem tudom...

2013. jún. 11. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tutkó vissza akarja majd változtatni magát:D
2013. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FannaL ***** válasza:

Kat sokkal jobb, mint Elena, tehát nem az a nyafogok mindenen.ÉS szerintem emberként sem lesz olyan.(Egyébként jobban bírtam az érzelem mentes Elenát, bár tényleg ribanc volt.) SPOILER! Julie Plec: Katerina még így is szét tudja majd rúgni Elena popóját. Szóval én számítok a régi nagymenő vagyok Katherine-re. :) Nyílván tudja, hogy Klaus csinálhat belőle hibrideket, de Nik nem akarja, hogy ismét vki ellene fordítsa őket, így komolyan elgondolkodik majd rajta, hogy csináljon-e hibrideket.

Egyébként: Katerina Petrova Bulgáriában született és amint megszületett a törvénytelen lánya(Elena egyik felmenője vagy lehet ) a családja kitagadta így Amerikába ment és így átnevezte magát: Katherine Pierce.

2013. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spoiler? Ti ezeket a könyv alapján szűrtétek le vagy mi?
2013. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A spoilerek többsége a twitter-ről van :)

meg amerikai interjúkból amit lefordítanak

2013. jún. 11. 19:57
 8/8 FannaL ***** válasza:
Általában interjú, Twitteren kevésbé írnak ki a sztárok erről az egészről kivéve Plec-et. :) Ja és a könyvben teljesen másak az események, ott nincs Klaroline, Silas, árnyékhasonmás Stefan, Damon meg már rég ember szóval..onnan nem igazán lehet kisűríteni.
2013. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!