Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter c. filmben...

A Harry Potter c. filmben vannak vámpírok?

Figyelt kérdés

A történetben szerepelnek még többek között házimanók, vámpírok, koboldok, óriások, sellők, törpék, trollok; egyesek csak epizódszereplők, mások a cselekmény szempontjából döntő fontosságúak.(Wikipédia)

Régebben elolvastam mindegyik részét de nem emlékszem vámpírokra.



2013. jún. 16. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint nincsenek :)
2013. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
[link] itt olvastam a varázslényeknél
2013. jún. 16. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát én egy vámpírt se láttam benne. Ja de! Az Alkonyatos csávó benne volt a 4. részben, már ha azt annak vehetjük:D
2013. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát azt gondoltam hogy a filmbe nem láttunk,arra gondoltam hogy valaki emlékszik-e vámpírra a könyvből
2013. jún. 16. 22:01
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. :) Vámpír van említve a könyvben. Mógus professzor és Lockhart professzor is harcolt velük ha jól emlékszem. Lockhart még könyvet is írt róla. A címe ha jól emlékszem Véres napok vámpírföldön volt. :)
2013. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen olvastam, de még van az a hogyishívják Slughorn ember, aki rendezi azokat a partykat és akkor az egyikre állítólag meghív egy vámpírt, és akkor Luna mondja, hogy biztosan az a Scrimgeour az, és akkor Harry furán néz rá, mert ugye Scrimgeour az a mágiaügyi miniszter, vagy akkor még lehet, hogy nem az, és nem hiszi el róla, hogy vámpír.:D
2013. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 6. részben van egy vámpír Lumpsluck partiján. Sanguini a neve.
2013. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De nagyot nem alakít, csak rá hozza a frászt Harry-ékre a puszta megjelenésével (ha jól emlékszem).
2013. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a pasassal volt, aki meg akarta írni Harry életrajzát. Nézegette a lányokat, és az író mondta, hogy egyen inkább pástétomot.
2013. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Arról nem esik szó hogy milyenek ezek a vámpírok?

Már mint inkább hasonlítanak az Alkonyatos vámpírokra vagy Drakulára? (Vannak a történetben vérfarkasok is pl.Remus Lupin, az alkonyatban kiderül a negyedik rész vége felé hogy Jacobék nem is vérfarkasok csak alakváltók(Harry Potterben Sirius Black) és hogy simán lehettek volna akármilyen állatok de ők a farkast választották.)

2013. jún. 17. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!