Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom azt, hogy a...

Csak én gondolom azt, hogy a bleach egy hatalmas nagy marhaság?

Figyelt kérdés

ne értsetek félre, szeretem meg minden, de most azért szembetűnő tények is vannak itt, meg az egész sorozat alapja véleményem szerint röhejes, indok:

ami a legnagyobb érthetetlenséget ütötte bennem, az az, hogy hová is kerülnek a JÓ emberek haláluk után, a Mennyországot már bocsi de én nem olyan helynek képzelem, ahol állandóan harcolnak és szomjaznak az emberek, nyomorban élnek és nem találják meg a szeretteiket, (lehet csak én vagyok ezzel így) aztán meg a halál isteneket is ilyen angyal szerűségeknek állítja be, közben ők élnek a legjobb helyen, nem szomjaznak meg semmi, meg viszonylag jó nekik, ezt a lidérc dolgot még valahogy tűrném de ez a halál utáni nyomor engem annyira meggátol abban, hogy normális kedvvel nézzem az animét, aztán tényleg a halál Istenek közt is erőszak van, pedig úgy lenne logikus ha ők akarnák rendben tartani a helyet! A lidérc ölés az még ehhez képest reális, mert elképzelhető, hogy az angyalok védenek meg minket a démonoktól, de a problem az, hogy ők nem angyalok :P szóval egyszerűen nem érte, hogy mi a logika ebben az egészben, csak én vagyok ezzel így?



2013. jún. 26. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még talán a kisebb gond. Sztem az egész történet úgy szar, ahogy van. Az elején még tetszett kb addig,h elmentek megmenteni Rukiát, de utána folyamatosan ugyanaz a fos ismétlődik.
2013. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy picit máshogy képzeli el a halál utáni képet, de egyébként szerintem jó.
2013. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, igen szerintem is EZT eltekintve jó, de a probléma az, hogy a középpontban a halél van és ez így viszont nem jó :/
2013. júl. 4. 10:18
 4/7 A kérdező kommentje:
*halál
2013. júl. 4. 10:18
 5/7 Sveacer ***** válasza:
bizonyos értelemben igazad van de a töri egész jó
2013. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kifelejtettem: a halál isteneknél nem logikus hogy meghalhatnak, ez olyan mintha a saját tükörképed szúrna le :/ meg betegeskednek, én tényleg imádom, ezt az animét de ez egyszerűen már aggasztóan nem reális, amúgy az az öregember az isten? :o
2013. júl. 8. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Öregember? Yamamoto? Ha úgy veszed mindegyikük isten, mert halálistenek, szal ő is, de a "góré" (nemtom hogyan fordították magyarra) a lelkek királya, akit a 13 osztag véd.

De am tényleg sok ellentmondás van az egész sztoriban, jónak indult de egy nagy kalap fos lett.

2013. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!