Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a dráma?

Melyik ez a dráma?

Figyelt kérdés
Már réges-régen volt, mikor láttam. (Talán az M1-en) Így csak annyira emlékszem belőle, hogy két fiatalról szól, akik egymásba szeretnek, de szerelmük nem teljesedhet be, mert a lány szerzetes lesz, és a fogadalmat nem vonhatja vissza. És még olyasmi is rémlik a filmből,(akár néhány részes sorozat is lehetett) hogy ezt a lányt valamiért befalazzák büntetésül. Az egésznek nagyon nyomott, feszült hangulata van. Ha valaki tudja mi lehet ennek a címe, kéremszépen segítsen!!!

2013. jún. 29. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán Arn, a templomos lovag ?
2013. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem az, de azért nagyon köszönöm mert ezekről a filmekről még nem hallottam és jónak tűnnek, szóval mindenképpen megnézem, ha tudom. :DD

És még annyi jutott eszünkbe szüleimmel, hogy a főszereplőt Annának hívták, született egy lánya is, akit nem ő nevelhetett fel.( És talán grófnő volt, de ez nem biztos.)

2013. júl. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!