Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a jobb hangja Jokernek...

Ki a jobb hangja Jokernek szerintetek? Mark Hamill vagy Sinkó László?

Figyelt kérdés
Szubjektív vélemények érdekelnek, ugye Mark Hamill az elfogadott hangja mindenhol, sokak szerint ő a legjobb, de Sinkó László alakítása szerintem mindent vitt:) érdekel mások véleménye is:D

2013. júl. 4. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgot kérdezel, mert a két Joker másabb karakter. Sinkó László ugye a Jack Nicholson által megformált 1989-es Jokert szinkronizálta (ami azóta is hivatalosan a legjobb Magyar szinkron a szakmában), viszont Mark Hamill a rajzfilmsorozatos Jokerhez adta a hangját! Természetesen az is 10/10. Így igazából nem lehet eldönteni, de Sinkó László szinkronjan miatt (meg alapból a film miatt is) nagyon szeretem azt a mozifilmet. :)
2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez így van:) ugyan az a karakter, de mégis két különböző alakítás:D de egyszerűen zseniális :D
2013. júl. 10. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Sohasem értettem mi olyan jó a Sinkó-féle szinkronban, szerintem borzasztó (annak ellenére, hogy bírom a színész hangját, A bárányok hallgatnak című filmben például kiváló munkát végez).

Úgyhogy szerintem egyértelműen a Mark Hamill féle.

2014. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!