Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a jobb? Darth...

Szerintetek ki a jobb? Darth Vader (Csillagok háborúja), vagy Arthas Menetthil (Wacraft)

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Darth Vader
2013. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vader
2013. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Arthas -miután megszerezte a Jégpengét és ő lett az új Lich King- sokkal menőbb és durvább mint Darth Vader, ez az én véleményem.


Bár az biztos, hogy míg Darth Vader karakterét mindenki ismeri, Arthast csak kevesen. 2009. körül tervezgették, hogy készítenek egy Lich King -es filmet, de aztán mégsem csinálták meg; attól féltek, hogy egy esetlegesen elcseszett film csökkentené a WoW rajongóinak, kedvelőinek a számát. Pedig egy ütős cselekményű filmnek, kb. olyan szintű képekkel és effektusokkal mint pl. a Gyűrűk Ura triológia, én nagyon örültem volna. 2015 -ben viszont jön egy film "Warcraft" címmel, viszont azt egyelőre nem tudni, miről fog szólni.

2013. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek az utolsóval.:D Szerintem csak azért mondják Vadert jobbnak,mert őt mindenki ismeri.Én is várom a Warcraft filmet,remélem a Lich Kingről fog szólni.
2013. aug. 11. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor, kedves kérdező, legközelebb írd a kérdésed alá, hogy csak olyanok válaszát várod, akik szerint Arthas a "menőbb" ;)
2013. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írhat az is,aki szerint Vader a menőbb.Annak a válaszát is felpontoztam.Én csak annyit mondtam,hogy szerintem Arthas a jobb,de Vadert többen ismerik.
2013. aug. 11. 14:17
 7/9 Badi99 válasza:
37%
Alap hogy Vader a jobb hiszen sokkal menõbb és egyébként is mut ér az a jég csákány egy lézer kard ellen
2013. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nos en mindkettojuket szeretem de szerintem ha megutkoznenek arthas nyerne ugyanis a frostmourneval siman elvenne vader lelket meg mielott erot tudna hasznalni es lenne egy ujabb faszajos death knightja :D
2014. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vadernek nincs is lelke :)
2014. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!