Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan koreai dorama-t ami FENN VAN A NETEN, MAGYAR FELIRATTAL? (ráégetett felirattal)

Figyelt kérdés

már láttam neheny doramat (-heartstrings -playful kiss -boys over flowers -you're beautiful -hanazakari no kimitachi e -dream high1 -koizora -personal preference) valszineg kihagytam egy-kettot de mar egy ideje nem találok az elvarasaimnak megfelelo doramat ami fenn van a neten egetett felirattal.. csak annyi kell igazábol h a pasi jol nezzen ki ha lehet és romantikus legyen(ha a pasi nem is álompasi kibirom csak ne legyen csunya hisz már az edig látottak kozul is volt nem tokeletes kinézetu) és legyen humorors.

tudnátok nekem segiteni h irtok egy pár doramat ami szerintetek jo es romantikus es fenn van a neten? kerlek irjatok vagy linkeljetek bármi! :)

ha segitetek akkor elorre is koszon a rászánt idotoket! KOSZONOM (maiket láttam tdom h nem mind koreai johet japan is..)



2013. júl. 12. 12:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
viki.com. Angol nyelvű oldal, online nézhető,de ha belépsz e-mail címmel, megjegyzi a magyar felirat beállítást (subtitle, a képen a jobb felső sarokban van)tudsz keresni cím szerint, típus szerint(film, sorozat,zene,színész, ország szerint (koreai). Ha egy filmnél rámész a more...-ra, meglátod, van-e magyar felirat. Én Lee Min Ho fan vagyok, az ő filmjeit jó szívvel ajánlom. (Faith, City Hunter, Heirs), vagy a most menő My love from the star is tetszik nekem (ez nem az ő filmje)Jobb oldalon a színészek képeinél, ha rákattintasz, leírja más szerepeit is. remélem, talász sok neked tetsző filmet :)
2014. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 timi2027 válasza:

playful kiss

sunshine angel

master's sun

why why love


nem tudom h ezeket láttd-e de nekem ezek a kedvenceim :)

2014. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!