Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Szulejmánhoz hasonló...

Milyen Szulejmánhoz hasonló sorozatok vannak? Amiknél egy királyi ház ( nem muszály hogy török legyen ) mindennapjait mutatják be?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 17:15
 1/7 anonim válasza:

Tudorok , értelemszerűen VIII.Henrikről szól [link]

Merlin kalandjai , Artúr király fiatalkorát mutattja be [link]

2013. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudorok 100x jobb, mint a Szulejmán. Félreértés ne essék, ezt is nézem,de nekem fényévekre van a Tudoroktól. Ott nem csak ribik civakodásáról szól a dolog. Itt 90%-ban az megy..
2013. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem egyébként az egyik kedvenc sorozatom a szulejmán de megértem és elfogadom a te nézőpontodat. Majd belenézek a két sorozatba.
2013. júl. 21. 07:04
 4/7 anonim válasza:
Kedves utolsó válasz adó. Értem én, hogy szerinted jobb a Tudorok(én is imádom) de azért a kettőt nem lehet össze hasonlítani teljesen más kultúrákról beszélünk ugyanakkor a vallás is teljesen más.
2013. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra szerettem volna kitérni, látszik, hogy nem csak szappanoperának készült. Az rendben van, hogy a hárem az oszmán kultúra része, de Szulejmánban ezen is van a hangsúly, nem az eseménytörténeten.
2013. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Tudorok c. Sorozatban angol kultúráról van szó. Nem törökről. Hasonlítsátok össze a kettőt. Törökországban a férjes asszonyok mái napig csadorban mennek ki az utcára míg az angoloknál szó sincs ilyesmiről. Az angoloknál(ahogy nálunk is) egy férfinak csak 1 felesége/asszonya lehet. A törököknél még 4 is. Hogy id mondjam.. Náluk az a menő h minél több feleségük legyen. A tehetősebbek még háremet is tartanak

. Persze ezek a háremek nem akkorák mint a szultániháremek. Merz azok ugye 100+ nőből/lányból álltak. Szulejmán forever♡:D

2014. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kösem szultána szerintem nagyon jó sorozat csak ajánlani tudom!
2017. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!