Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami sorozatot? Nézem Supernaturalt, True Blood-ot, Game of Thrones-t, Grimm-et, Archer-t illetve befejeztem Spartacust és a Fringe-t. Valami hasonló jó kis sorozat kellene nekem.

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

The Walking Dead

http://www.youtube.com/watch?v=GJRNHAJAcYg


Októberben jön a negyedik évad.

2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta nagyon, de abban van elég akció? Tudom, hogy drámai meg nagyon izgalmas, de nem tudom, hogy lekötne-e hosszú távon... :/
2013. júl. 18. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
minden epizódban jönnek zombik, van akció bőven. mondjuk a 2. évadban kevesebb
2013. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha "darálva nézed", akkor a második évad farm ahol élünk jellege nem zavaró. És pont emiatt az évad miatt a harmadik nagyon keményen kezdett.
2013. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem holnap kezdem is :P
2013. júl. 19. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

BBC Sherlock, Hannibal


Az elsőnél ne számíts vad gyilkolászásra, viszont eléggé lekötne. A második esetében inkább a gusztusos gusztustalanság kerül előtérbe, szerintem eléggé kreatívan "mutatják be" az áldozatokat és a sztori is bejött.

2013. júl. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lost Girl
2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dark Angel, Smallville
2013. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!