Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a valaha...

Szerintetek melyik a valaha volt legrosszabb Oscar-díjas film (legjobb film kategóriában)?

Figyelt kérdés
én igazán nem is tudnék egyet kiemelni, de van sok, ami szerintem nagyon nem Oscar-szint, mint pl. az Olivér, Az angol beteg, a Francia kapcsolat vagy épp a 80 nap alatt a föld körül.
2013. júl. 24. 10:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem az IMDB toplistáját, de van azért ott is sok túlértékelt film, de a nagyját, amit láttam azok jók, és közel sem kapott mind Oscart... Az utóbbi években pedig egyetértek a felettem írókkal, az ilyen Némafilmes, Leleményes Hugo meg GETTÓMILLIOMOS kaptak Oscart, ezekre bűn azt mondani, hogy jó. Nálam a jó az nem itt kezdődik, sőt végződni sem itt végződik. És a toplistán is ilyenek szorítanak le olyan remekműveket, mint pl. Bronxi mese, Az ördög ügyvédje, Játsz/ma, Gépész, Elcserélt életek stb. Én úgy gondolom ezeknek nagyon is fenn kéne lenniük a listán, de hát azok miatt ilyenek nem férnek fel...
2013. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A bombák földjén.


Szerintem nem volt olyan rossz film, de ez érdemelte volna meg a legkevésbé az oscart.

2013. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 brokenbone ***** válasza:
16%
A bárányok hallgatnak.
2013. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mi a gond A bárányok hallgatnak című filmmel?

Szerintem valóban megérdemelte az alábbi díjakat.


[link]

2013. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
igen, A bárányok hallgatnak szerintem is egy nagyon jól összerakott thriller, de talán túlzás a sok díj
2013. dec. 1. 17:23
 16/22 brokenbone ***** válasza:
50%

bocsánat durván félreolvastam, azt hittem a jó filmekről van szó.a bárányok hallgatnak nagy kedvenc.


ha rosszról van szó akkor nálam a Pi élete.

2013. dec. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 brokenbone ***** válasza:
igaz nem a legjobb film kategória de attól még felháborít :D
2013. dec. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
57%
Hát ahogy itt olvasom a dolgokat... getto milliomosal mi a bajotok??? Világ egyik legjobb filmje !Kétségtelen!
2014. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#18


Kinek a pap, kinek a paplé :)

Nekem is nagyon tetszett, mert érzelmes, megindítió történet egy kreatív ötlettel, de teljesen megértem, ha valakinek nem tetszik a szentimentalitása, vagy a mainstreamitása.

2014. jan. 28. 19:07
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a Szerelmes Shakespeare. Nem azt mondom,hogy ez egy borzasztó film, mert egy egészen kellemes kis romantikus vígjáték/dráma, de nem egy olyan film, ami maradandó élményt nyújt az embernek vagy akár mélyebb mondanivalóval bírjon. Arról meg ne is beszéljünk, hogy olyan filmek maradtak alul abban az évben vele szemben, mint a Ryan közlegény megmentése, az Elizabeth, Az élet szép vagy az Amerikai História X. Érthetetlen... :/
2014. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!