Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Barátok közt...

Láttátok a Barátok közt előzetesét?

Figyelt kérdés
András visszatért és zuhanyozott a fürdőszobában. Szerintetek Juli képzelődik, vagy tényleg lesz valami. Lehet, hogy nem halt meg, vagy visszajött kísérteni? Végül is Magdi néni is megjelent Kingának meg Vili bácsinak.

2013. júl. 30. 13:19
 1/5 anonim válasza:
figyelj ha a Magdi is visszatért most az új Lipton tea reklámba akkor andráska is fog öltönyöket reklámozni
2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mekattam a reklamot es majdnem leestem a szekrol annyira nevettem. annyira gaz lett.. de komolyan elgondolkoztam rakta hoy a forgatokonyvet kik irjak vagy 8-9 eves kisgyerekek vagy ertelmifogyatekos felnottek. borzalmas musort csinaltak a barazok kozt-bol. nezhetetlen....
2013. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mekattam a reklamot es majdnem leestem a szekrol annyira nevettem. annyira gaz lett.. de komolyan elgondolkoztam rakta hoy a forgatokonyvet kik irjak vagy 8-9 eves kisgyerekek vagy ertelmifogyatekos felnottek. borzalmas musort csinaltak a barazok kozt-bol. nezhetetlen....

"


Azért lássuk be, nyugdíjasoknak egy tökéletes kikapcsolódás, mamám pl imádja.

2013. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fog visszatérni, "marad a koporsóban", 2 és fél méter mélyen. Az előzetes nem láttam, viszont évek óta bevett szokás, hogy forgatnak 4-5 ilyen lehetséges folytatást, de egyiknek sincs semmi köze a sorozathoz. Az egész lényege, hogy a nézőket felcsigázzák és garantált legyen a nézettség a szünet miatt kialakult esetleges érdektelenség miatt. Marketing vagy mi a szösz.


Egyébként ezt a jelenetet a Dallas-ból koppintották így leírás alapján, ott Bobby ha jól emlékszem felrobbant egy autóval együtt. A szamócalekvár szagú nyanyókák, akik izgultak Bobby mellkasszőrzetére, elérték a sorozatot gyártó stúdiónál, hogy a sorozatba visszakerüljön Bobby. Az egészet úgy oldották meg, hogy Pamela (Bobby felesége) felébred egy álomból, valaki zuhanyzik a fürdőszobában... Rányit, és Bobby kedélyes köszönti egy "jó reggelt Drágám!" köszönéssel...


Nem nézem, de ha tényleg visszatér András, akkor az tényleg a mélypontja lesz az RTL Klubnak, de nem hinném, hogy ennél a szintnél van még lejjebb, de mint tudjuk, a hülyeség mellé párosuló szorgalom tud okozni meglepetéseket.

2013. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pfhuuu de jó...
2013. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!