Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérdés lent a Naruto "egy"...

Kérdés lent a Naruto "egy" szomorú részéről. Jöhet?

Figyelt kérdés

Régebben(5 éves koromtól 9 éves koromig) rengeteget néztem Narutot, lefekvés előtt vagy bármikor. Imádtam :) Persze most is de ez lényegtelen. Volt egy olyan rész, amit akárhányszor láttam, mindig sírógörcsben mentem ki a szobából, halkan, nehogy észrevegyék...Ez mindig eszembe jut :) Gondoltam, megkeresem a neten. Megtaláltam. Megnéztem újra(13 éves vagyok most), és újra és újra és újra! És hát bármilyen ciki vagy gáz nem bírtam ki....szinte már magamon mosolyogtam, hogy hogyan lehet ennyire béna, hogy egy animén elkezd folyni a könnyem?!

Szerintetek ez a maximálisan és "idegesítően" megható japán zenétől van

(sadness and sorrow és a többiek):

http://www.youtube.com/watch?v=nreC--1jH38

(Gyönyörűek ezek a számok!!!!!)

,a szomorú eseményektől vagy attól, hogy túlérzékeny vagyok??? ^^

Na mindegy, a lényeg, a Naruto szerintem a legjobb manga a világon, én ezen nőttem fel :)

Az a "híres" részlet a sima Naruto 16. részének 14:10 percétől van és kb 18:00-ig tart. Nem mintha ez lenne az egyetlen(III. temetése, Asuma stb...).

Bocsánat ha valakit megbántok vagy felidegesítek(dragon GT-sek ne is válaszoljanak légyszi, ha csak olyat írnának....) ezzel a kérdéssel.

Mindenkinek ajánlom a Narutot és Shippuudent! Dattebayo!



UI: Fiú vagyok...


2013. júl. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy animén sírsz nem nagy dolog. Anime is egy történetet vonultat fel, ergó lehet dráma. A nagy dolog hogy a naruton képes vagy... Itachi Sasuke-s szál szép, de ennyi, nem egy egetrengető drámai szál (Mint mondjuk az ANo Hana, vagy a Clannad After Story, vagy éppen az Angel Beats! esetében).. Sima SHounen, persze írtad 13 éves vagy ez neked teljesen optimális, és bárhogy én egyszerűen imádtam 13évesen azóta eltelt 6 év, láttam sok animét, stb és a Naruto Shippuuden indulása miatt kezdtem 6 évvel ezelőtt olvasni az animéket, és bár mára az egész Naruto-t gyenge középkategóriába tenném, soha nem fogom megutálni, mert a "hardcore" animés "pályafutásom" ő indította el.



Szal sok sikert, mindenképp nézd ha tetszik, viszont ismerkedj meg a többi animével is, rengeteg van rengeteg nagyon jó rengeteg műfaj, és az animés kultusz első lépése (gondolom) még csak számodra:D . Szóval ha tudod toljad.:D Az egész animés/mangás/japán kultúra egyébként baromi jó, még úgy is hogy a japánba kijutás egy átlag magyarnak egy álom marad :S

2013. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én akkor sírtam mikor azt hittem, hogy Lee meghalt mikor Gara ellen ment, azt hiszem, hú már régen néztem :)
2013. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én csak itachi-n sírtam meg a hegyi kéjencen :/ de csak elpityeregtem, vagy még annyi sem egy shounenen nem szokás sírni...
2013. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itachin? :D Én legszívesebben Deidarát sirattam volna, csakhát nem épp olyan volt a helyzet...xd Köszi a válaszokat!
2013. aug. 1. 22:13
 5/5 Örmester14 válasza:

Amikor jiraya meghalt azon én is majdnem sirtam ( könnyeztem),meg amikór megtudtam hogy itachi jó és meghalt ott is majdnem.

15/F

2013. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!