Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem sokára megjelenik a...

Nem sokára megjelenik a Csontváros c. film és, hogy csomó cikket/véleményt olvastam rajongóktól, hogy valami szerep váltás lett. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Én az előzetesben az láttam,hogy Jamie Campbell Bower játsza Jace szerepét ehelyet olyat emlegettek,hogy Alex Pettyfer játsza majd. Kérlek titeket,hogy hesegessétek el előlem a felhőket mert most nem tudom mi van.

2013. aug. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jamie Campbell Bower játssza Jace-t. Port.hu-n ezt írták, de elbizonytalanítottál :) Én jobban örülnék, ha Alex Pettyfer lenne Jace, de a trailerekben Jamie Campbell Bower van benne.
2013. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem igaz, Jamie marad Jace, már volt világpremier Los Angelesben.
2013. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,mostmár biztos vagyok benne mert szóltak,azért köszi!
2013. aug. 18. 11:33
 4/4 anonim válasza:
Az írónő eredetileg Alexet szerette volna Jace-nek (megjegyzem, sírtam volna örömömben, ha ő lett volna ♥), de Pettyfer valamiért visszautasította, így Jamie kapta meg a szerepet. :)
2013. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!