Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért rajong annyira a fiatal...

Miért rajong annyira a fiatal korosztály a twilight filmért?

Figyelt kérdés

Avagy egyéb címén: napfogyatkozás.


A romantika? Vagy mert a fiatalok rajonganak a vámpírokért?


Szinte minden fiatal korosztályt csak ezt a filmet szereti.



2013. júl. 30. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Avagy egyéb címén: napfogyatkozás." ezt nem értem magyarul a címek így vannak:

Twilight =Alkonyat

Nem Moon =Új hold

Eclpise =Napfogyatkozás

Breaking dawn=Hajnalhasadás

Egyébként igazad van én sem értem hogy mért rajonganak a filmekért mikor könyvben sokkal de sokkal jobb.Én nem is értem a filmes rajongókat szerintem az igazi rajongók azok akik a könyvet is olvasták.Én is így álltam hozzá mint te amíg rám nem erőltették hogy nézzem meg a filmet(Alkonyatot) megnéztem egy kicsit érdekelt úgy hogy gondoltam elolvasom könyvben és hát rá jöttem hogy nagyon jó történet,csak azt sajnálom hogy az írónő E/1-ben írta nem tudom mért gondolta úgy hogy Bella gondolatai érdesebbek mint akárkié.

2013. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én láttam tv-ben, de számomra olyan, mint a többi film.
2013. júl. 30. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
már kezd lecsengeni. nem rossz film és könyv. egynek elmegy, de nem estem hasra tőle, 100x jobbak is vannak ennél.
2013. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira mézes-mázos, sok lány álmodozik ilyenről.
2013. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
most ez a menő.úgy mint a gangnam style gyorsan népszerü gyorsan felejthető mánia.mondjuk az érdekes h egy elég leértékelt filmnek 4 részét megcsinálják de valószínű megérte.kíváncsi leszek mi lesz a következő bugyutaság ami az embereket lázba hozza két hónapra
2013. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg kajakra szánalmas ezek a pár hónapig az egész világon menő cuccok majd rá fél-1 év múlva már a kutya f@$za sem fog rá emlékezni... A gangnam szarság ról se beszél már a kutya sem pedig pár hónapja mindenki arra élvezkedett.
2013. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 lálá2000 ***** válasza:
66%

Szia! :)

Szerintem a legtöbben azért szeretik, mert egy férfiideált testesít meg a tapasztalatlanabb korosztály számára. No meg előnyösebb a vámpírok ábrázolása a romantikus szempontból. (Most komolyan, hány tinédzser szerette volna ezt a fajta vámpírt, ha ugyanúgy elporlad a napfényen, mint bármely más vámpír-fajta és nem csillog-villog romantikus és ártatlan módon?) :DD

Plusz néhányan, akik olvasták a könyveket, lehet hogy elfogult módon szerették. :)

Bár nem kötözködésből mondom, de szerintem azért kicsit durva ez az általánosítás. :) Nem egy 30-40 év körüli felnőttről tudok, akiknek tetszett a könyv és a film is. (Persze van, aki szereti a könyveket, de a filmet pedig nem, stb.)

És persze a fiatal korosztály nem mindegyik tagja rajong a Twilight-ért. :)

Például én 13 éves vagyok, olvastam a könyveket és megnéztem a filmeket. A könyvek teljesen átlagos olvasási élményt nyújtottak, de látom, mi vonzza annyira a célközönséget.

A filmeket kétszer is végignéztem, először, hogy legyen róla egy élményem, másodszor pedig, hogy legyen róluk egy szubjektív véleményem.

Röviden: a könyvek nem olyan égetnivalóak (bár a második részben felvetődött bennem ez az ötlet...), a filmek pedig unalmasak és undorító üzeneteket próbálnak közvetíteni.

2013. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát, ott, ahol én lakok, minden 2. velem egykorú, meg idősebb is, fiatalabb is rajong a filmekért. Volt egy korszakom, még 11 éves korom végén, amikor én is beleszerettem a twilight-ba, de nem tartott sokáig. Kb. 1 hónapig. Utána elkezdtem nézni egy sorozatot, szintén természetfeletti, de az valamennyivel érettebb volt számomra. Én úgy érzem, hogy a twilightnak elég gyerekes felfogása van, még így 12 évesen is. A könyveket nem olvastam, de azt olvastam, hogy mi van benne, mennyiben más stb.. Tudom, ez nem jelent annyit, mintha el is olvasnám, de nem ér meg több ezer forintot költeni erre a hülyeségre. Egy időben visszaszerettem rá, de csak pár óra erejéig, mert unalmamban elkezdtem nézni a vámpírnaplókat (amiből kb. 3 részt láttam azelőtt még a tv-ben, de összevissza részeket) még 3. részénél jártam, de büszkén kijelentettem, hogy 100x-jobb, mint az Alkonyat. Ezzel nem akarok megsérteni senkit, mert ízlések és pofonok. Most így visszatekintve nem is értem, mit szerettem rajta. Van egy hülye csak, aki beleszeret egy csillogó, vega vámpírba, és innen jönnek a bonyodalmak. Ha ma megnéznék egy részt, akkor csak azt tudnám rá mondani, hogy unalmas, béna, értelmetlen. Persze vannak benne jó jelenetek. Ismételve, nem akartam megbántani senkit, vagy átterelni bárkit is a Vámpírnaplókra, vagy bármire, én csak véleményt nyilvánítottam. :)
2013. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mómóka16 ***** válasza:
Az alkonyat már nagyon unalmas nem tudom mit lehet rajta szeretni már nagyon unom mindig ez megy már a tévébe és már kezdem unni hogy semmi jo nincs már a tévébe csak a szarság
2013. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!