Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a horrorfilm?

Mi lehetett ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés
Szerintem 90-es évekbeli film lehetett, még gyerekként láttam. Zombis film volt. Volt benne egy vörös hajú csaj és volt egy pasija, akinek az apja valami kísérleti helyen dolgozott, ahol hullákat támasztottak fel. És egy este belopóztak arra a helyre meglesni mi folyik ott. Aztán motorbalesetük volt, a csaj meghalt, a pasi meg bevitte a csajt oda és feltámasztotta. Utána a csaj egyebet se hajtogatott, csak hogy ő éhes. Aztán volt valami banda, akikkel összetűzésbe keveredtek egy boltban, utána már csak jelenetekre emlékszem, hogy a csaj önmagát szúrkálta össze, meg vagdosta, hogy ha fáj neki, akkor nem gondol az éhségre. Meg azt tudom, hogy a végén megölte a bandatagokat. Valami alagútszerűségbe mentek be a föld alá, vagy nem is tudom hová menekültek előlük, de ott rendezte őket le. Meg volt benne egy jelenet a végén, ahol a csaj már össze-vissza szúrkálta, vagdosta magát szögekkel, meg üveggel, akkor már elég durván nézett ki. Valakinek beugrik ez alapján, hogy mi lehetett a címe a filmnek?
2013. aug. 15. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán Az Élőholtak Visszatérnek 3?

[link]

2013. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg!! Köszi!
2013. aug. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!