Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a szinkronhang komoly?

Ez a szinkronhang komoly?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudjátok van a Csontváros c. film, ami nemsokára a mozikban lesz (vagy már ott van). Nézegettem a YT-n a szinkronos előzeteseket és ezt a videót találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=aiIs1FKz7VU&feature=youtube_g..


Nem tudom, hogy ez csak a videó hangja, vagy ez lesz a film szinkronja is? Nem tudom, hogy csak én érzem-e így, de szerintem ez rettenetes! És abszolút nem illenek a hangok a karakterekhez, nem tudim hogy gondolták ezt. Nincs semmi fantáziájuk? Remélem más lesz a filmben. Szerintetek? Nektek tetszik ez a hang? És nem tudjátok, hogy ez lesz a hangja?



2013. aug. 20. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel különösebb baj...

Láttad/hallottad az eredeti hanggal is?

2013. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon tetszik, de biztos ez lesz a szinkronhang.
2013. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, láttam (hallottam) az eredeti hanggal, és eléggé más. Egyébként olvastam is, és ahogy én elképzeltem, ahhoz ez a hang nagyon nem passzol. Az eredeti hangok jók hozzá szerintem. Ha ez lesz a filmes hang, akkor azt nagyon sajnálom,de sjana nem tudok vele mit tenni... Majd feliratosan nézem :) Köszi
2013. aug. 20. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavar, nézd meg majd neten eredeti hanggal, tuti lesz magyar felirat is valahol (bár én inkább angol feliratot javaslok, ha tudsz valamennyire angolul - opensubtitles.org honlapon biztos lesz).

Amúgy a fordításokkal sokkal nagyobb gondok szoktak lenni, mint a hangokkal szerintem.

2013. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, meg, hogy ha majd kiadják dvd-n akkor is megtudom nézni feliratosan, szöval ezzel nincs baj, csak reméltem, higy nem ilyen lesz a szinkron. De mondom, ezellen nem sokat tehetek, úgyhogy...:)
2013. aug. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!