Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor Sasuke megint...

Most akkor Sasuke megint irigy Narutóra? :o (azoknak aki olvassák a mangát)

Figyelt kérdés

[link]

(lapalja)

mert ha igen az nagyon nemjó!

szerintetek???



2013. szept. 14. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én már semmit se tudok -.- egyszer haverok máskor ellenségek aztán megint haverok most meg irigyek:O most akkor mivann?? -.- kishimotonak elég előreláthatatlanok a gondolatai. meg ez az isten fa vagy micsofa is ,mindtha egy másik animéből koppintotta volna. (egyet láttam amibe hasonló volt de már nem tom h melyik, azt is csak ugy néztem meg h milyenek a többi animék de én maradok a narutónál de annak is már csak a mangáját meg az csütörtöki uj részeit nézem. amugy az animéjétől már elment a kedvem mert olyan csúnya lett a grafikája ,mintha összelenne csapva. csak én látom igy? )
2013. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

,,én már semmit se tudok -.-"


hát az igazat megvallva én se xD

2013. szept. 14. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

igen. biztos hogy irigy :D

de ez miért olyan nagy baj?

eddig is dilinyós volt...

2013. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
x)
2013. szept. 15. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy Kishimoto úgy látszik már nem tudja mit kezdjen a mangával, ezért húzza és húzza, egyre érthetetlenebb dolgokat rak bele

én azt sem értem SPOILER hogy Madara aki arra készült öreg korában hogy majd visszatér és megcsinálja a Holdszem tervet (nem tudom magyarra hogy lett fordítva) ahelyett az ügy érdekében segítene (vagy éppen harcolna) Obito ellen, semmivel sem foglalkozva afféle trollként jobb dolga híján elkezd Hashirama-val harcolni SPOILER VÉGE

Az animét tele rakják hanyagolható fillerekkel, a rajzolásba sem fektetnek már sok energiát, ahogy írták a grafika színvonala is esett

2013. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ahelyett hogy
2013. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megint irigy,de ha úgy nézzük ez logikus. Eleinte az Uchihék túlságosan erősnek voltak beállítva, majd láthattuk Hashirama visszaemlékezését, maiből kiderült,h anno a háborúban az Uchihák kb labdába se rúghattak a Senjuuk ellen, majd később Hashirama legyőzte Madarát úgy,h az még a Kyuubit is hazsnálta. Szal az Uchihák nagy előnye a Sharingan, de egy idő után már nem képesek erősebbé válni. Madarának is csak úgy sikerült,h megszerezte Hashirama DNS-ét, Tobinak is csak úgy,h Madara adott neki is a DNS-ből. Ugyanez történt Sasukével is, végül beültették neki Itachi szemeit és azt hitte,h most ő lesz a góré, de aztán jött Naruto a Kyuubi chakrájával...
2013. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!