Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett Dexter 8. évad...

Hogy tetszett Dexter 8. évad vége?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Évadzárónak nagyon jó, de a történet lezárására nem. Nagyon jó pillantok voltak benne és váratlanok, rég volt már ilyen jó rész. Egyedül a végével van bajom, mert nem tudjuk mi lesz Dexterrel, milyen ember lesz (gyilkol-e stb.). A történet úgy lett volna kerek, ha kisfiával meg a barátnőjével megy, így viszont "dexteresebb" a befejezés.

Erre a végre abszolút nem számítottam.

2013. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon csalódott vagyok tőle, nem egészen egy fél órája néztem... és ... :((((( Deb és Dex :((( ááá szomorú vagyok. Nem ezt vártam :(
2013. szept. 26. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Engem az a tény nyugtat, hogy van könyvben is ami másképp folytatódik. Még sajnos nem olvastam el egyet sem a sorozatból, de elfogom.
2013. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ahhoz képest, mennyire ciki volt ez az egész évad, a befejezést nem rontották el annyira. A lehető legtöbbet hozták ki az utolsó részből.
2013. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vegyes érzéseim vannak...

Debrát nagyon sajnálom, hogy meghalt, erre abszolút nem számítottam.

Azt sejtettem, hogy nem lesz happy end, nekem nagy csalódás lett volna, ha boldogan elsátélnak az argentín naplementébe hárman, abszolút nem lett volna dexteres.

Én számítottam rá, hogy Dexter meghal, de talán Debra, Hannah és Harrison elvesztése nagyobb büntetés neki, mint a halál.

2013. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes befejezés.
2014. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!