Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mivan ha lány létemre yurit...

Mivan ha lány létemre yurit szoktam nézni?

Figyelt kérdés
most az utobbi időben nagyon rá katantam a yurire ami animében lány-lány vonzalmat jelent a többi barátom yaoista (fiú-fiú) de nekem ay uri jobban bejön most valami baj van velem ? :OO 12/L valaki privát ? :/

2013. szept. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi különös, a yuri lányoknak készül:


Yuri:

Nők közötti romantikus viszonyt tartalmazó mű. Ellentétben azzal, amit sokan gondolnánk, ez a műfaj alapvetően nem a férfi közönségnek készül, hanem női alkotóktól, a női közönség számára. A hiedelmekkel ellentétben a Yuri mangákban / animékben ritka a szex, a hangsúly az érzelmeken, a történeten, a karaktereken van (hiszen nőknek készül), sokszor csak erotikus utalásokkal találkozunk. Bár a fogalom igen tág, és a műfaj tartalma széles skálán mozog.

2013. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii ^^
2013. szept. 27. 15:15
 3/4 anonim válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha lány létedre yurit nézel. Ettől még nem lesz semmilyen 'bajod', hiszen ahogy az előző hozzászóló is írta, a yurik tényleg nőknek készülnek. Én is szeretem a yurikat. 12/L :)
2013. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg fiú vagyok és szoktam nézni Yaoi-t.

Most össze fog dölni a világ...ajjajj


Na, de viccen kívűl, miért lenne veled bármi baj is?

Egyébként is csak még 12 éves vagy.

De, ha esetleg te is a lányokhoz vonzodnál azzal sem lenne semmi baj.

Mindenki azt teszi, amit szeret és neki jól esik, ne parázz ilyeneken!

2013. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!