Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emberi százlábú. Miért...

Az emberi százlábú. Miért vágják föl a szájukat és a térdüket?

Figyelt kérdés
Megakarom nézni a filmet de mindehol azt olvasom,hogy nagyon gusztustalan és ezért lemondtam róla, de az érdekelne, hogy miért csinálja ezt velük és még néhány érdekességet ha tudtok...

2013. okt. 4. 17:49
1 2
 1/18 Dwight Schrute ***** válasza:
23%

nézd meg wazze, ne legyél punci

még senki se halt bele, hogy megnézte

2013. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
anyád a punci de fosok megnézni amugynő vagyok szoval lehetek az :P
2013. okt. 4. 18:02
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Őszinte leszek.Semmi extra dolog nincs a filmben,én láttam és szerintem nagyon túl van dramatizálva.


A szájukat azért vágják föl mert csak úgy képesek megoldani,hogy az előtte lévő seggéhez tudják varrni.A térdükből meg azért vágnak ki egy darabot,hogy ne tudjanak felállni,csakis négykézláb legyenek képesek közlekedni,pont úgy mint a kutyák.

2013. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES választ de tovább se tervezem megnézni :D akkor már értem... szerintem akkor is beteg
2013. okt. 4. 18:16
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Valaki megtidja mndani hogy igaz tortenet alapjan keszult a film v nem.?!
2013. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dwight Schrute ***** válasza:
6%
remélem nem célzás volt az az értelmes szó nagy betűkkel...
2013. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Sokat nem veszítesz vele ha kihagyod,semmi extra a film ami túl van lihegve. Kis tizenéveseknek persze jó mert fel lehet vágni azzal,hogy ők megnézték de aki már sok igazi jó horror filmet látott annak meg se kottyan,sőt röhögve megnézi.


Amúgy itt egy kritika róla.Szerintem elég reális képet fest arról,hogy mennyire túl van értékelve a film .


[link]

2013. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem se nagy cucc, inkább beteg és gusztustalan, de láttam már sajnos betegebbet és gusztustalanabbat. Nem néztem végig, nem rajongok az ilyesfajta filmekért, plusz előtte ettem :D

De szerintem nézhetsz ennél normálisabb horrort is.

2013. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

DE célzás volt :DD csak neked

csak most :D

2013. okt. 4. 18:56
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát olvasva a hozzászólásokat,nekem az a véleményem,hogy ízlések és pofonok.Tény,hogy sok az ellentmondás a filmben.Az is tény,hogy egy beteg elme szüleménye az egész film.Viszont azt kijelenteni,hogy sz..r film lenne az kicsit túlzás,sőt...A blogger írása félig igaz,félig szubjektív véleményen alapszik.Az aki pedig végig sem nézte,még is véleményezi.....nos ehhez nem fűznék semmit.Én megnéztem,és bár végtelenül obszcén,és perverz az egész történet,még is azt mondanám,hogy nézd meg,és ítéld meg magad a filmet.Az orvos zseniálisan jó.Annak ellenére,hogy beteg film,még is van benne drámaiság is.Nem egy pattogatott kukoricás film az tény,és aki ezzel vitatkozik az beteg maga is.Nézd meg,és írd ki ide a véleményed. :)
2013. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!