Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot ajanljatok? 17F

Melyik sorozatot ajanljatok? 17F

Figyelt kérdés
Breaking Bad vagy Dexter ezek kozul gondolkoztam hogy elkezdem valamelyiket!Lehet van akinek az a reagalasa hogy meg nem kezdted el :)).Meg mondhatok nagyon jo sorazatokat!
2013. okt. 9. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy megláttam a kérdést a Breaking Bad-et akartam ajánlani :D Igaz csak két részt láttam még de eddig bejön. Nekem a Hannibal (NBC) is nagyon tetszik. Most miket nézel? Ajánlhatok másokat is ha tudom kb milyen az ízlésed.
2013. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
asszem ideje lesz elkezdenem a Breaking Bad-et az IMDB ertekelesek szerint is a legjobb sorozat!S meg paran ba**ogatnak hogy a Game of Thronst hogy nem kezdtem el!
2013. okt. 9. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Breaking Bad.

A Dexterről nem akarok rosszat mondani és spoilerezni se, de annyit leírhatok, hogy a vége felé nagy csalódás.

2013. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A GoT-ba már az első résznél beszerettem xD Kriminek jó a BBC Sherlock, az eddig csak 6 epizód (valamikor talán lesz harmadik évada is...) A Supernatural se rossz. Engem az American Horror Storyval meg a Walking Deaddel cseszegetnek már egy ideje.
2013. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Breaking Bad alapmű

Dexter, hát, változó. Vannak nagyon jó évadjai (pl. az első), van, ami kevésbé. Ajánlom, hogy kezd el, de lesz, amikor csalódni fogsz.

Game of Thrones nagyon jó, de van, aki unalmasnak találná. Nekem kedvenceim között van, ajánlom, hogy nézz meg pár részt és dönts.

American Horror Story: nagyon jól indul, de a végére visszaesik. Ez igaz mindkettő évadra (de főleg a másodikra)

Supernatural: első 4 évad igazán szórakoztató, kb. eddig ajánlom. Ötödik még ok, hatodiktól viszont pocsék.

Walking Dead: Ha szereted az ilyen zombis cuccokat, biztos kedvenceid között lesz.

2013. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi mindekinek!:)
2013. okt. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!