Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daenerys csak szerintem...

Daenerys csak szerintem rettentő idegesítő?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy Daenerys milyen aranyos, meg milyen király, meg milyen jó stb... Szerintem csak egyszerűen egy hisztis *****a. Valahogy, annyira, de annyira irritáló, hogy azt egyszerűen képtelenség elmondani : DD Oké, tényleg gyönyörű csaj, meg minden...De, hogy miért szeretik? Titeket nem idegesít és ha igen, akkor miért, ha nem miért?

Köszi :3



2013. okt. 30. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem nem az. Te mit nem szeretsz benne?

Bár igaz, én olvastam a könyveket, így azt is tudom, mi jár a fejében. Lehet aki a sorozatot nézi, annak kicsit máshogyan csapódnak le a cselekedetei.

2013. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen imádom, a kedvenc karakterem. Nem értem, hogy melyik cselekedete miatt mondod rá, hogy hisztis.
2013. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is éppen hogy elkezdtem olvasni a könyvet, lehet, hogy ez az oka. Igazából az egész elején még teljesen szimpatikusnak tartottam, aztán lassacskán megutáltam. Leginkább az zavar, ahogy Jorah Mormont-al beszél. Ő meg szerencsétlen ennek ellenére tökre oda van érte... Meg oké, egyre határozottabb, céltudatosabb, de ennek ellenére valahogy olyan parancsolgatónak és idegesítőnek tűnik. Az kifejezetten tetszett amikor a 3. évadban(SPOILER) elengedte a makulátlanokat, meg minden.

Ennek ellenére, valahogy olyan... Kis kényes, vagy nem is tudom. Persze, ez ízlés dolga^^ Például a Vérebet is sokan megszólják, de én pont imádom :3

2013. okt. 31. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, én is rühellem :)

Az első könyvben/évadban sajnáltam meg totál szimpatikus volt, aztán eluntam magam a fejezetein... Először azt hittem azért, mert unalmas, de aztán most, az 5. könyvnél rájöttem, hogy nem ezért, hanem mert egyszerűen irritál... Kényes, "nagyasszonynak" hiszi magát, Jorahval is bunkó... Túl sokat gondol magáról, élvezi hogy mindenki hajbókol előtte, közben csak egy hisztis, őrült liba...

2013. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

:D

Daenerys semmiben sem különbözik a többi nemestől, akik szerepelnek a történetben. Mindegyik elvárja, hogy rangjának megfelelően bánjanak vele. Ennyi.

Ráadásul őt egész életében üldözték, Viseryssel városról városra kellett folyamatosan menekülnie. Most, hogy az oldalán vannak a sárkányok és végre hadserege van, ami megvédi, értehtő, ha kicsit "elkényelmesedik".

Jorahval csak azután volt bunkó, miután rájött, hogy eladta az ellenségnek. (De még ez után is kegyelmet adott neki.)

A másik, joggal hiszi magát "nagyasszonynak"/gondol magáról sokat, ugyanis lehet megfeledkeztetek már róla vagy ilyen hétköznapi dolog volt...nem tudom: feltámasztott egy kihalt fajt, amivel az ősei meghódítottak egy egész kontinenst.

2013. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*érthető
2013. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Én az első évadban még imádtam, de a végére megutáltam. Irritál. Valahogy túl büszke magára, ami mondjuk minden Targaryenre igaz volt, de engem ez idegesít. Meg néha tud olyan flegmán nézni :D Mondjuk a 3. évad utolsó részében asszem újra megkedveltem.

(amúgy az első könyvet olvasom)

2013. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
14-16 éves lány, aki megpróbál életben maradni és bosszút állni egy kemény világban, amiben egyedül él. Mit vársz tőle?
2013. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

# 4/8 vagyok.

Tudom, hogy csak egy kislány és vannak indítékai, hogy mit miért tesz, sőt még sárkányokat is "tenyészt", viszont totálisan ostoba az uralkodáshoz, vagy legalábbis nagyon gyengén műveli azt. Csak a szívére hallgat -az 5. könyvben már kevésbé, de akkor is, mit művel? Ezzel nem is lenne alapvetően baj, hiszen tényleg nagyon fiatal, de akkor találjon már végre valakit, aki helyette meghozza a jó döntéseket... Még terelgetni sem hagyja magát, mióta Joraht elzavarta. Ő legalább tömött némi észt az agyába, nem csak álmokat.

2013. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Én is olvastam a könyvet, és én sem szeretem. Az elején nagyon szimpatikus volt, de ahogy elkezdett a fejébe szállni a dicsőség kezdett nagyon ellenszenves lenni. Már úgy gondolja, neki minden jár, Westeroson azért mert ő a vastrón örököse, azon kívül azért mert Khaleesi (ami nem igaz mert a Khal halálával ő már nem Khaleesi), meg mert sárkányai vannak, ami tény hogy badass dolog de a sárkányok gyerekeket ölnek és irányíthatatlanok, szóval erre nem kéne olyan büszkének lenni.

Nekem az az érzésem, hogy nála is a rossz oldalára esett az a bizonyos Targaryen érme mikor született, és kezd megőrülni, de ezt majd a következő két kötet bizonyítja úgyis :) vagy éppen az ellenkezőjét.

2013. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!