Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem idegesítő...

Csak szerintem idegesítő dolog, mikor valamilyen előadás (pl. iskolai) elkezdenek a dal ritmusára tapsolni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
előadás közben*
2013. márc. 14. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Fúúú, igen, engem is idegesít! Annyira primitív dolog a tapsolás, hogy az már félelmetes. Szerintem tapsolni csak az előadás végén illene, nem közben.

Nem mellesleg a műsort szeretném hallgatni, nem mások tapsikolását.

2013. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít pl. amikor a tévében megy a kabaré és egy tök poénos dal lenne, de közben tapsikolnak és nem értem a szövegét.
2013. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira óvodás.
2013. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kezüket tudnám törni. Legfeljebb a legvégén tapsolnék, és mindenki akkor tapsoljon csak. De ha belegondoltok, teljesen retardált szokás. Max. a majmoktól néznék el ilyet, hogy ha örül valaminek, összeütögeti a kezeiit.
2013. márc. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!