Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daenerys csak szerintem...

Daenerys csak szerintem rettentő idegesítő?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy Daenerys milyen aranyos, meg milyen király, meg milyen jó stb... Szerintem csak egyszerűen egy hisztis *****a. Valahogy, annyira, de annyira irritáló, hogy azt egyszerűen képtelenség elmondani : DD Oké, tényleg gyönyörű csaj, meg minden...De, hogy miért szeretik? Titeket nem idegesít és ha igen, akkor miért, ha nem miért?

Köszi :3



2013. okt. 30. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

engem csak a pipogyasága irritált az 5ös könyvben.

minek alkudozik,meg egyezkedik egy meghódított és lázongó néppel,amikor elképesztő erőfölényben van velük szemben?

engem ez a része irritál,meg az,hogy rohadt nehezen és nyögve nyelve jut döntésekre.

az 5ös könyv legrosszabb karaktere volt,annak ellenére,hogy az ő fejezetei az egyik legérdekesebbek a könyveben.

2013. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nah, akkor nem csak én nem békülök ki vele :3 A sárkányokat amúgy imádom benne, nagyon tetszenek, de Dany... Meg egyáltalán, annak ellenére, hogy a dothrakiaktól is hogy félt, meg minden...Mostanra meg olyan kis pajtik lettek. Nem értem : DDD
2013. nov. 9. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is az agyamra megy... a könyvekkel ugyan még nem végeztem, de az első három évad alapján meg számomra nagyon unalmas karakter. Folyton csak belibben valahová, felszabadít mindenkit, igazságot szolgáltat, mint valami istenség... túl tökéletes. Legyen már valami defektje neki is, legyen kicsit emberibb.
2013. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
5. könyvben vannak defektjei
2013. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!