Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a bajuk az embereknek...

Mi a bajuk az embereknek Joffrey herceggel a Trónok harcából?

Figyelt kérdés
Nekem szimpatikus, és ezért fura, hogy különböző fórumokon szidják. Jó lehet, hogy nem tökéletes, de minden embernek vannak hibái
2013. okt. 31. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy öntelt, egoista, teljesen hibbant, piperkőc kölyök, aki uralkodónak képzeli magát:) Amúgy tökéletesen hozza a srác a szerepét a sorozatban. Nagyon hiteles, amit csinál:)
2013. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem ugyanazt a Trónok harcát nézzük/ olvassuk, mert ahogy én észrevettem, szociopata, egoista, és az empátia teljes hiánya jellemzi :)

Joffrey tipikusan az az ember, akinek soha nem szabadna hatalmat adni a kezébe.

Ha a sorozatot nézed, akkor lehet, hogy a külső tulajdonságai, a kinézete tetszett meg, és emiatt látod kisebb súlyúnak az általa elkövetett bűnöket.

2013. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadik résznél jársz, másodiknál? Ott még aranyos volt, bár egy beképzelt kis kölyöknek hittem.

Egyike azon karaktereknek, akiket szívesen megvernék, csak a tévéképernyő az utamba áll. Tényleg nem szabadna hatalmat adni a kezébe, mert nagyon kihasználja. Hazudik, de kihasználja, hogy megteheti, -SPOILER- mert ő a király. Aki a legkisebb fenyegetést jelenti neki, megöli, és az együttérzés legkisebb jelét sem mutatja.


Ő még nem is az a típusú ellenség, mint egy Loki vagy Abaddon, hogy tetszik a hatalomvágya, lenyűgöz az ereje, de nem szeretem.


Lehet még nem jársz ott, ahol utálni kezdi az ember, de hidd el, meg fogod érteni, miért szidják.

2013. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzel még nem lenne baj, ha egoista. Vannak közkedvelt egoista karakterek is. Pl. Anne Rice regényeiből Lestat.

Azzal sem lenne baj, hogy gonosz. Az emberek a gonosz karaktereket is csípik, néha jobban, mint a jókat. Pl. Joker, Hannibal Lecter, stb.

Aztán még ott van az is, hogy síkhülye. És igen, vannak szerethetően hülye karakterek is.

De Joffnál mindhárom egyszerre teljesül, ráadásul teljhatalmú uralkodó, ami nem éppen a legjobb dolgokat eredményezi.

Agyonvereti Sansát többször, számszeríjjal belelövet a népbe, macskákat kínoz és máshogyan kegyetlenkedik. A saját testvérei (Myrcella és Tommen) is utálják, mint a sz*rt.

Egyedül Cersei mutat felé valamilyen szeretet féleséget, de rajta is látni (főleg a sorozatban ugye, mert Cersei ott még nem Pov a könyvekben), hogy gyakran az arcára fagy a mosoly, amikor Joff elkezd beszélni. (Lena Heady jól hozza.)

Szóval ez a "nem tökéletes" enyhe kifejezés.

2013. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már megmagyaráztuk, miért nem szeretjük. Most te jössz, mesélj miért szimpatikus
2013. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: Ne olvasd el a 3. könyvet / Ne nézd meg a 4. évadot ha ez a karakter a kedvenced :D
2013. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!