Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek az Éhezők viadalát?

Szeretitek az Éhezők viadalát?

Figyelt kérdés

Szerintetek a filmről vagy a könyvről érdemesebb ajánlót írni angolból?

Röviden a cselekményt 1-2 mondatban leírná valaki?


Előre is köszönöm 17/L



2013. nov. 3. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Mindkettőről érdemes, de miért nem nézed meg, ha erről szeretnél írni?


D.

2013. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagyon jó, persze a könyv nekem minden esetben jobban tetszik, mint a film. Nemrég vettük ezeket a témákat angolon, én könyvnek írtam az Éhezők viadalát, filmnek pedig a Scott Pilgrim a világ ellent :D

Szerintem úgy döntsd el, melyikről írsz, hogy azt méred fel, akkor a másik témához miről tudál írni. Ha nem jut eszedbe jobb könyv, akkor azt írd, filmet könnyebb szerintem találni.


Mindenképpen írd bele, hogy egy alternatív jövőképet mutat be, ahol 12 körzetre van osztva az ország, és a Kapitólium a központ, ahol a tehetős emberek élnek. A körzetekben sok az elnyomás, éhezés. Valamint írd le a Viadal történetét egy mondatban, aztán érdemes belekezdeni a cselekménybe. Ne spoilerezz től erősen, de írd le nagyvonalúan a cselekményt. A végére írj véleményt, kinek ajánlod, miért, és hogy mekkora sikere volt, a könyv bestseller, a film meg kasszasiker lett :)

Remélem segítettem.

2013. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2013. nov. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!