Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kis felvilágosítás a...

Egy kis felvilágosítás a spoilerekkel kapcsolatban! Ugye ezt is mind olvassátok?

Figyelt kérdés

/Mentalista fan vagyok,ezért azzal fogok példázni:D:D/

Sziasztok

Itt Gy.K.-n elég sok bajt okoznak a spoilerek.Én nem írtam ki Spoiler-es kérdést/se így,se úgy/,és nem is oltottam le ezért senkit...De ilyenkor mindig a kérdező mellett állok.Ezért:

-Mert aki spoiler érzékeny az ne keressen filmek,sorozatok,könyvek témában!!/vagy pl.:Láttam a Mentalista összes eddigi részét,akkor Mentalista témában keresgélek,így nem érhet spoiler veszély/

-És ne rinyáljatok ha így van a kérdés: Ki Red John?-mert teljesen egyértelmű,hogy ebben bizony spoiler lesz!

Egy tanács kérdezőknek:

-SPOILER <----ezt a 7 betűt rövidebb ideig tart leírni,mint végigolvasni azt a 7 kommentet amiben ezt írják:pfffúúúú spoiler!Ezeket a kérdéseket kitiltanám!


Szóval kérdezők én mellettetek állok,de sokan nincsenek így,ezért mindig biggyesszétek oda azt a SPOILER szócskát;))



2013. dec. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Thank you, Captain Obvious!
2013. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a csodás szemed miatt ha ide leírom, hogy:


SPOLER


Patrick fiú.


ha nem akarnád elolvasni, akkor is elolvastad, igaz?

2013. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.:Még mindig érvényes az,hogy aki spoiler érzékeny ne keressen ilyen témákba;))...de így legalább,ha elé írod,hogy spoiler,akkor nem szólhatnak be:D:D
2013. dec. 17. 17:06
 4/4 A kérdező kommentje:

1.:Ez nem mindenkinek nyilván való!!Tudod vannak olyan értelmileg visszamaradottak,akiknek nem.:DDDDD

Annyi ilyet találsz,hogy az csak naaa:D:D

2013. dec. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!