Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleség felvilágosítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség felvilágosítás?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdést ami megragadta a fantáziámat. Van egy feleség, egy férj és a férj szeretője. Ki hogy oldaná meg, hogy a feleség megtudja, hogy a férj szeretőt tart. Annyi a kritérium, hogy a szerető és a feleség nem komunikálhat.

2013. dec. 10. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Soha nem avatkoznék bele senki magánügyeibe.
2013. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szal szerinted a szerető maradjon nyugton, amég a férj egyszer talán méltóztatik a felesègnek kitálani? Érdekes megközelítés. Szerintem te sem ülnèl nyugodtan, ha a párod vagy házastársad tartana egy 3-dikat.
2013. dec. 10. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
A szerető elmondja valakinek, ő pedig továbbadja a feleségnek.
2013. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer kerültem ilyen helyzetbe, rosszul döntöttem és elmondtam hogy a párja félre lép, két nap múlva már nem is köszöntek nekem, ez elég kellemetlen volt főleg hogy egy házban éltünk és össze össze futottunk az udvaron. Tehát nem, nem szólnék.
2013. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem olyan fodrászom van,hogy csak azt mondok el neki ami nem hadititok:))mert másnap már boldog boldogtalan tudja még a semmit is:))
2013. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Beteges egy fantáziád lehet, hogy az ilyesmi ragadja meg!
2013. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

"Szal szerinted a szerető maradjon nyugton, amég a férj egyszer talán méltóztatik a felesègnek kitálani? "


Nem. A szeretőnek legyen már annyi önbizalma,hogy keres magának egy olyan férfit, akinek csak ő kell, és senki más.

Egyébként rúzsfolt az alsónadrágon. Azt úgysem lehet kimagyarázni.

2013. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

16:01

szóval te még egy "édes" 3-asban is benne lennél, úgy hogy téged csalnak?!?

2013. dec. 10. 16:13
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező!


Majd a te szeretőd elmondja az ő szeretőjének!

2013. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
addig amíg nem tudja a feleslég addig nem gond neki. ha megmondják neki, akkor lehet tönkre megy a kapcsolata. de ha nem is megy tönkre, már nem lesz ugyanaz.
2013. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!