Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan szerb, és...

Írnátok olyan szerb, és régebbi jugoszláv filmeket, amik nagy hatással voltak rátok és bármikor szívesen újranéznétek?

Figyelt kérdés

A hetvenes évek idilli Jugoszláviájától egészen a kétezres évekig bármelyik korszakból jöhetnek filmek, vígjátékok, filmdrámák, minden.


Amiket eddig láttam:

-Sivi kamion crvene boje (Szürke Mercivel),

-Crna mačka, beli mačor (Macska-jaj),

-No Man's Land (Senki földje Branko Đurićcsal és Rene Bitorajaccal).


Nagyon tetszettek, igazi klasszikusok. Nektek van olyan filmetek gyerekkorotokból, amikre szívesen emlékeztek?



2013. dec. 19. 13:37
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:

A Forró szél sorozatot biztosan ismered.

[link]

2013. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kini :)) ***** válasza:

Hú, hát a legjobb az a Milcho Manchevski féle "Eső előtt" (Befor the rain). Fent van a Youtubeon is :)Tényleg nagyon jó, érdemes megnézni :)Rám ez volt a legnagyobb hatással

Ezen kívül még van az "Emlékszel Dolly Bellre" meg a "Papa szolgálati útra ment"

Ha háborús filmekre is kíváncsi vagy, mint a senki földje, akkor a "Savior".


Én ezeket mind 14 évesen láttam :DD

2013. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Srpski Film 2008 4ever
2014. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!