Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lesz vége a filmben az...

Hogyan lesz vége a filmben az Éhezők Viadala 2-nek?

Figyelt kérdés

mert amit én néztem online,ott az lett,hogy a Kentniss felébred Gale mellett egy ágyon,és azt mondja neki a csávó hogy a 12. körzet nincs tobbé.

és itt vége lett

Tényeg ez a vége??



2013. dec. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Először is, a címe Éhezők viadala: Futótűz, nem Éhezők Viadala 2.

És igen, így lesz vége a könyvnek is, SPOILER kitört a forradalom, a 12. körzetet megsemmisítették.

2013. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én moziba voltam, ott még betaktak egy olyat, hogy a dísztűn lévő (itt most lángol) poszáta előszőr abban az alakban van ahog az 1. rész elején, utána átváltouik olyanná mint a 2.-ban végül pedig a 3.
2013. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit fűzök hozzá, hogy ugye 12. nincs többé, Katniss arcát mutaják, aki könnyezni kezd, aztán ez átvált egy határozott és dühös tekintetre, merthogy elpusztították az otthonát. Könyvben a harmadik rész eleje máris letisztázza konkrétan. :)
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát igen, a 2. rész végén kattnis ara gondol hogy bosszút fog állni snow elnökön
2014. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!