Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a Frozen film magyarul a...

Van a Frozen film magyarul a Jégvarázs filmben van az a rész amikor Elsa felépíti a palotát és közben énekel. A Let it go (magyarul a Legyen hó) című dalt ki énekli?

Figyelt kérdés
Mert a Youtube videók szerint Indiana Menzel dea Disney Csatornán úgy adják hogy Demi Lovato (bár szerintem az nem ő de mindegy.

#Demi Lovato #Indiana Menzel
2013. dec. 29. 11:48
 1/5 Mia_may ***** válasza:
Az Angol Let it got amihez videóklip is keszult azt Demi énekelte fel, de készült egy spanyol verzió a Violettat jatszó színésznővel. Ha jól tudom a filmben nem Demi hangján lehet hallani a dalt hanem a szinkron szinésznő hangján.
2013. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom a magyar változatot Füredi Nikolett
2013. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mesében Indina Menzel énekli, de van egy Demi féle változat is, a magyart nem tudom ki énekli.Demi az csak olyan plusz a Disney változat.
2014. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsa magyar hangja Farkasházi Réka, viszont énekhangja Füredi Niki, aki szerintem nagyon tehetséges.
2014. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az angolba a videoklipben Idina Menzel, tan angol nyelven a mesének a vegen Demi lovado énekli, a magyarba Füredi Nikolett a videoklipben ea a film vegen pedig tan a aki violettat játsza o énekli fel a vegen spanyol változatot...
2015. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!