Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan dorama amiben a...

Ágoston Noémi kérdése:

Van olyan dorama amiben a főszereplő lány a jó fej, kedves sráccal jön össze?

Figyelt kérdés
eddig a playful kiss-t meg a you're beautifult láttam, de ezekben a bunkó sráccal jött össze, ami nagyon kikészített >.< nekem mindegy, hogy japán, koreai, vagy tajvani, a lényeg, hogy szerelmes legyen, és ha lehet, a főszereplő srác legyen jóképű :3

2014. jan. 2. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Yamato Nadeshiko shichi henge - ez egy japán sorozat, azt hiszem 10 részes, nagyon vicces, de romantikus is, ha elkezded nézni, ne ítélj az első rész alapján mert nem egy átlagos történet. És még valami: van egy anime, ami ugyanezt a címet viseli, úgyhogy lehet hogy nem lesz jó az első talà
2014. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-lat, amit kidob a google.
2014. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :) azt mondjuk elfelejtettem írni, higy a fantasyt nem szeretem, és jó lenne, ha a sorozat fent van indavidin, de megnézem ezt is ^_^ mégegyszer köszi :)
2014. jan. 2. 18:42
 4/8 A kérdező kommentje:
*se a horrort, thrillert, hentait, yaoit és yurit... kicsit talán válogatós vagyok ilyen téren :P
2014. jan. 2. 18:46
 5/8 SzMo99 válasza:
Ott van még a Heirs, vagy a City Hunter az akció nem tom azt szereted-e :) Egyébként a Viki.hun megtalálod mind a kettőt magyar felirattal.
2014. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem ezeket is, az akción meg legfeljebb röhögök, ha nagyon béna :P a lényeg a szerelmi szál :)
2014. jan. 3. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:

A City Huntert én is ajánlom, bár az első pár rész egy kicsit unalmas, de egyébként nagyon jó sorozat! Az akciójelenetek egyáltalán nem bénák benne: ) Sőt, Lee Min Ho alakítása az nagyon ott van!: D Én angol felirattal néztem végig, nem volt semmi így nézni, de így is megfogott!


Esetleg a Protect The Boss-t is megnézheted, vagy ajánlhatok simán csak filmeket: My Little Bride, 100 Days with Mr Arrogant, Crazy Little Thing Called Love(ez nagy kedvencem), Love at 4 size, My name is love(ez is nagyon jó), Fabulous 30(szintén). Egyelőre ennyi, ha kíváncsi vagy még valamire, írd meg. Remélem segítettem!: )

2014. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, egyelőre a BOF-ot nézem, aztán majd keresek valami japánt is, de ezek jónak ígérkeznek :D
2014. jan. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!