Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet a Kemény motoroso...

Hogyan lehet a Kemény motorosok (Sons of Anarchy) című sorozatot színvonalában összehasonlítani a Maffiózók (The Sopranos) című sorozattal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kapok hideget-meleget, de szerintem a Maffiózók színvonala fényévekkel jobb.

A Kemény motorosokból csak egy részt láttam, de az amerikai filmipar minden demagóg kliséjét felfedeztem.

Lehet, hogy bennem van a hiba?

Szerintetek?



2014. jan. 8. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:

mondjuk talán nem 1 epizód után kéne hasonlítgatni... amúgy nem tudom hol hasonlítják, de tematikájában igen hasonló, szervezett bűnözés, alvilág, maffia főnök és a többiek.


én végig néztem mindkét sorozat összes részét és valóban a sons of anarchy meg sem közelíti, sokkal butább, amerikaibb, viszont sokkal izgalmasabb. az évadok végén mindig olyan nem várt fordulatok, izgalmak vannak, hogy az öklödet rágod, olyan brutalitás, kegyetlenség, amilyen a sopranosban nem volt.

szóval azért vannak szempontok, amik alapján lehet hasonlítani a két sorozatot és hasonlít is, a sporanos jobb, nekem a sons of anarchyval sok problémám van, sok mindentől nem életszerű és sok apróság idegesít benne, még is rákattanós, és nagyon jó a forgatókönyv, nagyon izgalmas, a párbeszédek kissé bugyuták, de a karakterek között is vannak különösen jók és a színészi játékkal is elégedett voltam.

2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen pontosan az a problémám, hogy a Kemény motorosok sokkal amerikaibb, egyetlen szerethető karaktert nem találtam benne.

Szerintem a szakma ekkorát nem tévedhet:


[link]

2014. jan. 8. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen "szakma"? hol láttad, hogy valahol azt írták ugyanolyan jó a két sorozat?

én találtam szerethető karaktert (pl. chibs) de hogy is találhatnál szerethető karaktert egy sorozatban, amiből egyetlen epizódot láttál? továbbra sem értem... arról nem is beszélve, hogy a szerethető karakterek száma nem feltétlenül egyenesen arányos a sorozat minőségével...

2014. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Őszintén, nem vagyok egy nagy sorozat kedvelő, de Gandolfini már az első rész után levett a lábamról.

Van humora, életszerű, egyszerűen elhiszem a történetet.

Valószínűleg, hogy az akció filmek iránti viszolygásom is oka lehet.

Mellékesen pl. a Drót (The Wire) című sorozat szintén határozottan tetszett.

Egy rész után is ráharaptam, nem kételkedtem a hitelességében.

2014. jan. 8. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a Sons of Anarchy tiszta The Lost and damned :D
2014. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogi1990 válasza:
Szerintem semmi gond a Sons of Anarchy-val, legalábbis én mindig vártam a következő részt. Szerethető karaktert is találtam benne (Chibs, Opie). Jax meg teljesen leépül a végére. A klubéletet, és a Hell's Angels-t is megfelelően bemutatja. Tehát, amiért készült, azt megfelelően hozta... Persze, hogy "amerikaibb" lesz, amikor a legnagyobb amerikai motoros bandáról szól ;) Elég vicces lenne, ha olaszos lenne! :P
2014. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!