Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy francia filmet keresek,...

Egy francia filmet keresek, úgy 10-15 éve láttam a TV-ben. (m1, vagy Duna? ) A címe valami ilyesmi volt: Egy másik világ. Nagy hatással volt rám a film, szívesen megnézném mégegyszer, de először is ki kéne derítenem mi a címe (eredeti nyelven)?

Figyelt kérdés
A filmben egy kisfiú volt a főszereplő, kb. 10-12 éves, nem tudom. Fura gyerek, sokat videójátékozik, innen a film címe is, ha jól rémlik, mert hogy egy másik világban él. Az iskolában bántják stb, ez elől menekül. Megismerkedik egy lánnyal, osztálytársa vagy ilyesmi, akivel elszöknek, és valami beton blokkban vannak pár napig, amíg meg nem találják őket. Az egész filmnek olyan egyedi hangulata volt, ami nagyon megfogott. Nagyon régen láttam, lehet, hogy pontatlan néhány dolog. Ha valaki felismeri írjon :)
2009. dec. 1. 11:56
 1/1 anonim válasza:
Ha már megtaláltad,kérlek jelezd! Én is keresem évek óta. Ha jól emlékszem 1991-es film.
2013. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!