Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. Csont rajongók, miért...

Dr. Csont rajongók, miért szeretitek azt a sorozatot annyira?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert fordulatos, folytatásos történetszálak is vannak benne, érdekel a biosz és szerintem jó humorral rendelkező sorozat.
2014. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A karakterek miatt. Bones az egyik kedvencem.
2014. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok miatt, amit az előző válaszolók felsoroltak, és még azért is mert hasonló a világnézetem Bones- éhoz. Ritkaság az amerikai sorozatokban és filmekben, hogy egy fontos szereplő szkeptikus, realista látásmódú, és nyíltan ateista. Ez különösen tetszik benne, főleg, amikor Booth- ra olyan megjegyzéseket tett, hogy "babonakirály" :)
2014. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyszerűen úgy van megcsinálva, hogy ne lehessen ráunni. mutatják a szereplők magánéletét is, és nem úgy mint a többi bűnügyi sorozatban, hogy csak a nyomozás megy. meg Brennan karaktere egyszerűen zseniálisan van előadva. én imádom, a színésznővel együtt! :) mindezek mellett hihetetlenül humoros!
2014. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lamma válasza:

Aktuális még a kérdés?: ) ha igen szívesen válaszolnék mert én is igen nagy ,,rajongó" vagyok.

kezdeném is ott, hogy ennek a sorozatnak nem lehet olyan rajongója lennie mint pl Justin Beibernek! mert ez komoly tényeken alapul nem egy kis tizenéves életén.

a többi bűnügyi sorozat elvan csépelve vagy sok a bűnügy és kevés magánélet vagy forditva! mindig történik vmi izgi. Imádom a karaktereket, a színészeket,Hart Hansont,Kathy Reicht! nagyon jól van megválogatva mindenki és minden (gondolok itt a helyszínekre). Nekem a legnagyobb ámulatom-bámulatom (ha van ilyen:D) hogy hogyan bírnak TÖBB MINT 200 BŰNTÉNYT KITALÁLNI! imádom őket nagyon jó csak ajánlani tudom!!! :))

2015. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 medicopter117 ***** válasza:
Nekem is a kedvencem. Még tesóm kezdte el nézni aztán a tvben megláttam a kilencedik 3vadot 3s megtetszett. Azóta folyamatosan nézem. Ez a sorozat nem olyan mint a CSI ahol vissza pörgetik az esem3nyeket és nulla a magánélet. Ebbe a sorozatba szó van a szereplők magán élet3ről 3s a bűnügyeket is sokkal precizebben van kitalálva megoldva
2016. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!