Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars vagy...

Molnár Anna Emma kérdése:

Pretty Little Liars vagy Ravenswood?

Figyelt kérdés
Miért?

2014. febr. 9. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a Ravenswood jó sorozat lenne, csak nem a PLL spin-offjaként. Mármint érted, annyira furcsa, hogy oké, Ravenswood-ban szellemek meg minden, ott elfogadod, hogy ez a normális, és akkor jön Hanna, és hirtelen nevetségessé válik, hogy Caleb szellemeket lát.


Ez olyan, mintha az egyik Helyszínelőkös sorozatból átmászkálnának a The Walking Dead-be. A két sorozatban két más realitás van.


Egyébként a lány, aki Mirandát játssza, borzalmas színésznő. Látom, hogy gyönyörű, hatalmas szája és szeme van, csodaszép lány, de annyira nem tud színészkedni.


És szerintem elrontották az egészet azzal, hogy Caleb otthagyta Rosewood-ot, mert nagyon sok Hanna-Caleb rajongó van, akik ezért nem szeretik Mirandát, és ellenszenvessé tenni egy új sorozat főszereplőjét elég buta dolog volt az írók részéről.


Szóval a válaszom, Pretty Little Liars, de azért érdekesnek találom, hogy van olyan ember, aki az életét azzal tölti, hogy egy pár tinédzsert kövessen mindenhova... és ezt meddig fogja csinálni, amíg harminc évesek nem lesznek?


Hú, eléggé össze-vissza írtam, bocsi.:)

2014. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazat adok az első kommentelőnek! Én magam is Hanna-Caleb rajongó vagyok vagy voltam és nagyon nem szeretem emiatt a Miradát! Ez elég ostoba húzás volt, főleg, hogy lehet, hogy így a Calebet is meg fogják utálni amiért otthagyta a Hannát! Egyébként én is teljes mértékben a PLL-re szavazok sokkal emberiesebb. Nem azt mondom, hogy a Ravenswood rossz, de sokkal jobb lenne ha nem fűződnének össze a szálak a PLL-el!
2014. febr. 9. 11:25
 3/5 INTK válasza:
Szerintem is Pretty Little Liars:) a Ravenswood szerintem kicsit gagyi is volt, nem is néztem végig az első 2 részt meg a 10.-et merthogy abban ott volt Hanna és kíváncsi voltam, hogy lesz-e velük valami:) de semmi:( plusz az is rossz, hogy már alapból a Ravenswood-ban a sorozat egyik főszerplője "nem lehet boldog". mármint Miranda, merthogy ugye Hanna és Caleb... de ááá, elvileg Caleb vissza fog jönni az ötödik évadban. hurááááá:)) <3
2014. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Ravenswood, nagyon szeretem.:) Igaz, nálam hamarabb volt az, mint a PLL.:D Szerintem a Mirandát játszó színésznő igenis tud színészkedni!:D Sőt, imádom Mirandát, és sajnálom, hogy elkaszálták a sorozatot, én még néztem volna pár évadot.:(
2014. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Neszi Petra ***** válasza:
PLL!!!!:D de a Ravenswood sem volt rossz sorozat :) csak kicsit fura volt, hogy Rosewood mellett egy kis városkába,Ravenswoodba ilyen szellemek meg hasonmások mászkálnak...tehát tényleg nem spin-off sorozatként kellett volna megjelennie.
2014. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!