Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars vagy Harry Potter?...

Star Wars vagy Harry Potter? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 22:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
32%

A Star Warsból csak az eredeti trilógia, meg talán még a Sithek boszúja ami jó. HP-ből nekem csak az első 3 tetszett úgy ahogy, de szerintem az eredeti SW trilógia mellett meg sem említhetőek! A HP könyvegből csak az 1. ólvastam, szerintem buta mód gyerekes, és nem eléggé részlet gazdag! Az SW univerzumával talán csak a LOTR univerzuma versenyezhet....

Még annyit hozzá tennék, hogy szerintem a HP filmekben Danielen, és Emmán kívűl (Ők se rosszak, csak közepesek) mindenki naonjól játszik.... Pl. Ralph Fiennes (Voldi) vagy Alan Rickman (Piti) szerintem Oscart is kaphattak vólna.... :)

2014. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
20%
4-es! A Harry Potter filmek első négy részére gondoltam, de ezt az első válaszomhoz is odaírtam.
2014. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
1#, 12# Te vagy a 24/N Válaszoló? :D
2014. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
13%
Se nem 24 éves vagyok se nem nő:D
2014. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is Voldemort és Piton egyik legjobbak! :)
2014. márc. 8. 20:15
 16/37 anonim ***** válasza:
81%

11-es, Harry Potter és a Bölcsek Köve meglehet, hogy gyerekes, mert hogy Harry 11 éves, de ahogy halad előre a történetben egyre jobbak és komolyabbak a könyvek, pl a 4. rész ahol Harry 14 éves az már elég részletes könyv és egyáltalán nem gyerekes.

Sokszor olvastam a könyveket, de sem filmben sem könyvben nem fogott meg annyira a 1, 2. rész de azokat is elolvastam, mert úgy gondoltam így teljes nem rossz de túl rövid a két történet.

A 3. könyvet pedig sokáig el sem akartam olvasni,(ez volt olvastam el utoljára a részek közül) nekem nem tetszett filmben és úgy gondoltam hogy rossz lehet könyvben is, de kellemes csalódás volt. A 3. rész a könyvsorozat egyik legjobban megírt része, a filmből sok dolgot kihagynak és ez mindegy részre igaz. (A 6. részt sem szeretem filmben)

A 4. 5. 6. 7. rész pedig egyértelműen részlet gazdag, komoly könyvek, én különösen a 4.-et szeretem .

2014. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
23%
Szerinted attól, hogy valamibe gyerek a főszereplő rögtön gyerekkönyvnek is kell lennie? Nem olvastál még klaszikusokat? Rengeteg komoly felnőtteknek szoló könyben van gyerek főszereplő. Van olyan amiben a főszereplő a könyv 3/4-én keresztűl gyerek! De a Harry Potter 1. könyv gyerekeknek íródott, pontosabban kb. annyi az egész mintha egy 12 éves írta volna.... És ezzel persze nem lenne semmi baj, hiszen ettől még lehet nagyon jó, egy mesekönyv is lehet nagyon jó! Mondjuk hozzá teszem nekem még mesekönyvnek is buta volt. De akinek tetszik az nyugottan olvassa :)
2014. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
ja! 11-es válaszoló voltam....
2014. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
71%
Mint könyv,a Harry Potter jobb.
2014. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
86%
Harry Potter :)
2014. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!