Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars vagy Harry Potter?...

Star Wars vagy Harry Potter? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 22:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy az emberek tobbsege csak a HP filmeket latta, amik valljuk be a kozelebe se ernek a konyveknek. Amugy szerintem mindenkeppen Harry Potter, en nem szeretem a SW-t
2016. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
23%
Star wars! A hp nem fog meg
2016. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
75%
en a Star Warst nem lattam,de a Harry Pottert imadom,es igen a konyv viszi a primet ,a filmeket ha nem olvasom a konyveket meg sem ertem .....Harry Potter!Imadom
2016. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Star Wars
2016. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem tudok dönteni.Ha mégis kellene talán ,talán a Hp de csak úgy ha a könyveket is belerakjuk.Azok nélkül a SW sokkal jobb,A HP-t láttam és olvastam először nagyon megszeredtem és hozzám nőttek a karakterek.A filmek azok sokszor kihagynak részeket és össze össze kavarják a dolgokat,vagy nem dolgozzák ki eléggé.

Most nézem a Sw-t még egy részem van.Az első kettőt nem láttam,a sok rossz kritika miatt.De az eredeti triológia meg a 7-es rész nagyon vagány.Először utáltam az Sw-t mivel nagyon fogtam mindenben a pártját a Harry Potternek.De akkor még nem láttam ,miután megnéztem rájöttem ,hogy van ahol jobb mint a hp de van ahol rosszabb.Közelebb áll a realitáshoz mint a Hp .A látványvilág nagyon szép,jó nem az 1-2 -re gondolok.Az 5-6-7 ahoz képpest ,hogy régi filmek tök szépen vannak megcsinálva ,persze korlátok között.

Na jó ,én mindkettőt imádom és nem is nagyon szeretnék dönteni.De ha muszáj talán a Hp-de csak a könyvek miatt egy lépéssel közelebb áll a szívemhez,de az nem biztos ,hogy a 6. SW film után nem gondolom meg magam.

2017. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
23%

A Star Wars-nak máig tartó hatása van, míg a Harry Potter már kezd elfelejtődni. A Star Wars műfajt teremtett, a Harry Potter...? - Ja az nem. Egyértelmű, hogy a Star Wars a jobb film.


És mielőtt még valaki lepontozna, közlöm, hogy Harry Potter fan vagyok, de belátom, hogy objektíven nézve a Star Wars jobb film a kettő közül.

2017. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Süle Dominik ***** válasza:
#33 nem láttad az SW filmeket? Ez bizony nagy baj.
2017. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!