Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a violettát? és tetszik?

Bogi2004 kérdése:

Ki nézi a violettát? és tetszik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én és igen.:-)
2014. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A húgom, és nekem nem....
2014. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 whiterabbit7 ***** válasza:
67%
ez egy nagyon hosszú válasz lesz, bocsi. Én nézem. Nem tetszik annyira (okok lentebb...) de a barátnőimmel rendszeresen megnézzük és utána a suliban ócsároljuk. Szerintem például felháborító, hogy egy ilyen kis khmmkhmm a gyerekek példaképe. Meg hogy mindenki belé szerelmes -.-" Ez feltűnhetett volna a gyártóknak is, mert ilyen nem létezik. Mert ha a többi lány főszereplő/mellékszereplő bűnronda, azt mondom h megértem hogy mindenkinek Violetta tetszik meg, de ez nem így van. Sőt, szerintem Violetta nem valami szép, és amikor énekel és táncol úgy néz ki mint egy mindent túlreagáló kukac. A szemöldökéről szót sem ejtek. Meg a szoknyáiról. Én is mindennap szoknyát hordanék, ha olyan vékonyak lennének a lábaim, de azért olyat nem amiből a fenekem ki van. Pedig ő ezt teszi... Egyébként komolyan egyszer nézzétek meg amikor énekel vagy táncol, annyira nevetségesek a mozdulatai...Na meg a szerelmi élete. Ha tetszik neki két srác, akkor egyikkel se járjon. Bocsánat, nekem ez a véleményem róla. De egyébként ha este 18:05 kor nincs semmi programod, ajánlom, mert nagyokat lehet nevetni azon hogy mennyire szánalmas...És bocsánat mégegyszer mindenkitől aki szereti. Ja meg még annyi, hogy össze-vissza hazudozik... És az új Hannah Montana-ként emlegetik. Csak gratulálni tudok...Ennyi. :D
2014. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Sztem is röhejes mozdulatai vannak.:) Szinte minden dalban terpeszben ugrál,darabos a mozgása.Szóval elég ciki.és én nezem mindig,de nem annyira nagyon tetszik."Ludmilla el!"
2014. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nézem, és tetszik.
2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8-10 éves kislányoknak való nyálas hülyeség...
2014. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolok a Violetta egy aranyos lány koncerteken meg igazából nem úgy táncol mint a FILMBEN ő egy tehetség és így tovább Vilu
2014. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Violetta aranyos látszik a tekintetében hogy őszinte és folyton mosolyog szeretem őt 100000 Ft is elköltenék az autogramjára (szeretlek VILU) <33
2014. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 whiterabbit7 ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy tehetsége van. Rengeteg. De ez most a szimpátiától függ, és nekem egyszerűen nem szimpatikus sem Violetta, sem Martina Stoessel. Engem igazából csak az zavar, hogy ha ő lesz a kislányok példaképe, akkor hány hazugság fog kallódni a világban?
2014. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én nézem és imádom
2014. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!