Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van a "harmadik Stefan"...

Hol van a "harmadik Stefan" (Vámpírnaplók)?

Figyelt kérdés

Ha Silas azzal az Elana kinézetűvel van párban a hasonmások közül, Kathrine pedig Stefannal, akkor hol van a harmadik Stefan, aki Elena párja lenne?

Ez a kérdés pusztán az időből merül fel. Silas idejében volt az eredeti "Elena" (nem jut eszembe a neve), Stefannal pedig Kathrine. Hol a harmadik? (remélem értitek..)



2014. márc. 28. 21:58
 1/4 anonim válasza:
100%
rola a 05x16 ban már beszélnek meg sztem az uj részben is de nem tudom mert nem láttam még :) ha jol tudom meg is akarják ölni az útazók
2014. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Caroline és Enzo elmegy megölni, mivel meg akarják menteni Stefant a további kínzástól. A boszorkány, aki hónapok óta elrejti az viszont kapcsolatban áll Livvel és a bátyjával (készülnek valamire) végül Enzo megöli a hasonmást és már csak Elena és Stafan marad. :)
2014. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 5x16. részt még nem láttam, szóval nem tudtam hogy megjelenik majd, ezer bocsi. És köszi a válaszokat!
2014. ápr. 4. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Atlantában van :)
2014. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!